Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Eberspacher zegar - eberspacher Zegar modułowy 22 1000 30 35 00

tolder126 11 Sep 2013 11:51 4272 2
    tolder126
    Level 10  
    Witam mam zegar Modułowy o numerze 22 1000 30 35 00 i mam taki problem że jak nacisnę grzanie to załącza maszynkę d5wsc na chwilę i gaśnie błędu żadnego nie ma jak sprawdzam to wyświetla af00 , i jeszcze jeden problem jak przytrzymuję przycisk P to powinienem nastawiać włączanie urządzenia na różne godziny na różne dni , a ja przytrzymuję P i nic się nie dzieje dodam że wszystko mam narazie spięte na stole warsztatowy i może zapomniałem jakiegoś pinu dodać do zegara. np. nie podłączałem czujnika temperatury zewnętrznej wydaje mi się że to nie potrzebne proszę o pomoc
  • Helpful post
    stomat
    Level 37  
    Zapytam nieśmiało, czy ustawiłeś w zegarze aktualną godzinę?
    Czujnik temperatury nie jest niezbędny, służy tylko do wyświetlania temperatury i do niczego więcej. Inne piny podłączone? Żeby zegar działał potrzeba podłączyć masę na piny 4 i 12, zasilanie na 11 i zasilanie po stacyjce (+15) na pin 10. No i ogrzewanie do pinu nr 2 ale i bez tego zegar powinien działać.
    tolder126
    Level 10  
    tak ustawiałem godzinę ,, na pin 4 nie mam masy podłączonej może to problem dzięki

Dodano po 2 [godziny] 57 [minuty]:

Tak kolego nie dałem masy na 4 pin i dlatego nie chodził zegar tak jak trzeba,, teraz wszystko działa poprawnie dzięki kolego