Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane Coupe 1.6 - Czy niechcący mogę znieść blokade immobilaisera?

11 Wrz 2013 15:35 2472 17
  • Poziom 10  
    Witam , mam taki dylemat. Pewnego razu popsuł mi się pilot w kluczyku... więc zdjęłem immobilaiser za 300zł ( zamontowane za to został jakiś FENIX3B), lecz muszę otwierać drzwi manualnie kluczykiem. Zatem postanowiłem kupić sterownik do zamka centralnego ( bo chyba jak już mam centralny w aucie to tylko sterownik muszę wymienić) i o to moje pytanie czy jak będę grzebał w elektryce w poszukiwaniu tego sterownika to czy mogę całkowicie przypadkowo załączyć sobie immobilaiser i być 300zł do tyłu?
  • TermopastyTermopasty
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Nie, śmiało montuj...
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 10  
    Dzięki, bo narazię robię rozeznanie, czy jest jakieś ryzyko. Więc teraz będę szukał czy ten zamek dodają do starego ( bo chce kupić taki nowy inny od orginalnego) czy ten stary się wywala i daje nowy bo różnie na tych forach piszą, ale dzięki bo już wiem że mogę zacząć grzebać.
  • Poziom 10  
    Dzięki, jak to zrobię to wrzucę tu jakąś instrukcje obsługi z obrazkami bo takiej na necie do renówki nie ma.
  • Poziom 42  
    No przestań, ściągnij górną część konsoli i wszystko na wierzchu masz...
  • Poziom 10  
    No właśnie tylko jeszcze go nie zamówiłem bo myślałem że to musi być niesamowicie skomplikowane bo gościu chciał 90zł za robociznę + cena pilota. Dzięki temu linkowi )https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2772369#2772369) wiem że sterownik znajduje się po schowkiem pasażera ale go tam nie widzę więc muszę dalej szukać. Po za tym zapomniałem dodać że meganke mam z 1996roku, ale dzięki za wszystko.
  • Poziom 42  
    EasyMan3 napisał:
    bo gościu chciał 90zł za robociznę + cena pilota

Jeśli to cena sterownika i montażu, to oddaj auto bez mrugnięcia, bardzo dobra cena, nawet nie próbuj sam się za to brać...
  • Poziom 10  
    Z montażem i sterownikiem wołał 160zł.
  • Poziom 42  
    Dobrze się zastanów tez czy nie wiziąć takiej usługi...
  • Poziom 10  
    Czyli, że w mojej wersji muszę się podłączyć tam gdzie są bezpieczniki? To już zaczynam jednak myśleć nad tym warsztatem.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Masz cynę, lutownicę a zakładasz te dziadowskie złączki...

Nie mówię złośliwie, ale nie jednemu już krwi to napsuło, poklejone cyną jest pewniejsze.
  • Poziom 10  
    Zostawiłem sobie na przyszłość jakbym musiał coś doczepiać, każdy zrobi jak uważa.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dobra, każdy robi jak uważa, ale potraktuj to jako dobrą monetę. Nie czepiają się tego prawnicy lecz ludzie którzy już się naszukali dlaczego to czy tamto raz działa raz nie.

Teraz tak patrzę, i w specjalizacji masz elektryk.... Wstydzić się powinieneś tych złączek.
  • Poziom 10  
    Elektryk to z papieru i zamiłowania a z praktyki to jeszcze nic. Zrobiłem to tak by działało, bo jak znowu miałbym szukać tego stałego plusa to wole mieć kość i coś zawsze doczepie a nie znowu ciąć i zarabiać gdybym to miał polutowane, szkoda, że nie widzisz jak ja auto odpalam bo na świecach nie mam napięcia.