Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak możliwości otwierania załaczników pdf z poczty wp.pl IE9 64 bit

11 Wrz 2013 17:48 10179 3
  • Poziom 9  
    Mam problem bo nie otwiera i/lub nie zapisuje mi załączników pdf (i też wszystkich innego typu) z poczty wp.pl. Używam Internet Explorer 9 i Win 7. Problem występuje w wersji 64 bitowej IE9 a w wersji 32 bitowej nie ma tego problemu. Do wczoraj wszystko działało ale przeskanowałem kompa malwarebytes i programem antywirusowym (znlazł pare niegroźnych wirusów które od razu usunąłem) i może coś namieszałem bo zresetowałem też ustawienia przeglądarki, musiałem na nowo dodawać strony http://www. na których IE9 ma akceptować pliki cookies bo np. na stronę Imageshack i na parę innych stron www nie mogłem się zalogować. Po skanowaniu kompa programem malwarebytes mam w kwarantannie coś takiego i jak to się pozbyć?

Poniżej skany komunikatów (pierwszy obrazek widoczny po kliknięciu -dotyczy poczty wp.pl)

Brak możliwości otwierania załaczników pdf z poczty wp.pl IE9 64 bit Brak możliwości otwierania załaczników pdf z poczty wp.pl IE9 64 bit
  • Poziom 9  
    Próbowałem też ściągać np. instalki ze stron www. i znów wersja IE9 64 bit nie zapisuje na pulpicie instalek programów a 32 zapisuje instalki bez zarzutu. Zainstalowałem przeglądarkę Google Chrome i używając jej te problemy nie występują. Próbowałem odinstalować IE9 i zainstalować na nowo dalej to samo.
  • Poziom 43  
    Musisz tylko pogrzebać w opcjach:
    Internet Options -> Security - > trusted sites -> Custom level ->file download = Enable
    Internet Options -> Security - > trusted sites -> Custom level ->Automatic prompting... = Enable

Dodano po 2 [minuty]:

Milion zabezpieczeń, bilion opcji i ... wyłączenie ściągania plików jako domyślne...
    ..po co z tym walczyć... ...mozilla działa ok, nie jest pisana wyłącznie dla zysku, nie jest napędzana przez multikorporacje (przynajmniej nie tak jak reszta).
  • Poziom 9  
    Wygląda na to ze u mnie nie ma tej opcji: automatic prompting. Screen z lewej to z mojego kompa, z prawej znalezione w sieci

Brak możliwości otwierania załaczników pdf z poczty wp.pl IE9 64 bit Brak możliwości otwierania załaczników pdf z poczty wp.pl IE9 64 bit