Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vodafone HG553, TP-Link MR3420 - Polepszenie sygnały wifi (dwa routery)

Kacperoo90 11 Sep 2013 19:03 1881 3
    Kacperoo90
    Level 9  
    Witam, mam w domu router TP-Link MR3420 podłączonego do internetu lecz na drugim końcu domu już sygnał wifi nie dociera i chciałbym go polepszyć poprzez dodanie 2 routera ale bez puszczania kabla, tylko Wifi wchodzi w grę. Posiadam drugi router Vodafone HG553 na sofcie (D-Link DVA-G3672B) i chciałbym go umieścić gdzieś w centrum mieszkania. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć czy da się tak polepszyć sygnał?

Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    .
  • Helpful post
    CHACA
    Level 43  
    Niestety ale z tym sprzętem jest to niemożliwe, jest to typowy router ADSL+Voip. W twoim przypadku jest potrzebny sprzęcik z dwoma radiami np:AirLive Duo.
    Kacperoo90
    Level 9  
    CHACA wrote:
    Niestety ale z tym sprzętem jest to niemożliwe, jest to typowy router ADSL+Voip. W twoim przypadku jest potrzebny sprzęcik z dwoma radiami np:AirLive Duo.

Oj szkoda ;/ W ustawieniach jest coś bridge ale za bardzo się nie znam :(

A czy router TP-Link MR3420, Axesstel 410 lub Axesstel 610 VR ma taką możliwość?
    CHACA
    Level 43  
    Jak już pisałem wcześniej potrzebujesz urządzenia z dwoma radiami lub z obsługą trybu WDS. Popatrz na WR-843ND. Jednak trzeba pamiętać iż ten tryb może dobrze niewspółgrać z urządzeniami różnych firm, zalecane jest użycie sprzętu tej samej firmy.