Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SMILO sm2 - Pilot się nie kopiuje

grzech1991 12 Wrz 2013 19:06 2901 3
  • #1 12 Wrz 2013 19:06
    grzech1991
    Poziom 14  

Witajcie

Nie dawno u mojego dziadka zamontowano bramę z pilotem nice smilo. Spółdzielnia oferuje usługę pilota za 110zł. Stwierdziłem, że w porównaniu do ceny na allegro to trochę dużo. Czytałem opinie, wszyscy zgodnie twierdzą, że nie ma problemu z wkodowaniem takiego pilota.

Próbowałem dzisiaj zakodować taki pilot pod samą bramą jak i w domu - efekty takie same.

Próbowałem kombinacji 7s trzymam, naciskam trzy razy stary i raz nowy. Wszystko w podobnych odstępach. Druga możliwość, próbowałem czekać 12s i dalej tak samo...

Robiłem również według tego poradnika: https://www.youtube.com/watch?v=-7NpWj1I-ls puszczony na telefonie, krok po kroku w czasie rzeczywistym - nie kopiuje się.

Przeszukałem trochę elektrodę, ktoś pisał aby spróbować 15s trzymać stary, zaczekać sekundę i 15s trzymać nowy.

Ktoś ma jeszcze jakieś porady? Piloty oba wyglądają tak samo.

0 3
  • #2 12 Wrz 2013 19:32
    tapczan0
    Poziom 21  

W odbiorniku nożna zablokować zdalną rejestrację pilotów, być może padłeś ofiarą takiego przypadku.
    Najprościej przekonać się o tym naciskając nowego pilota SMILO w pobliżu bramy przez kilkanaście sekund, a następnie nacisnąć działający przycisk zarejestrowanego pilota,
    jeżeli brama się poruszy to odbiornik jest zablokowany, jeżeli nie zareaguje na zarejestrowany przycisk pilota, to coś źle robisz, bo zdalna rejestracja jest możliwa.

Jeżeli zdalna rejestracja jest zablokowana, można spróbować rejestracji pilota po naciśnięciu przycisku na odbiorniku - wymagany dostęp do odbiornika, ale i w tym przypadku w niektórych odbiornikach można zablokować rejestrację - wtedy trzeba użyć OBOXa i znać PIN odbiornika,
    powodzenia

0
  • #3 12 Wrz 2013 19:36
    grzech1991
    Poziom 14  

Brama się rusza, od razu jak nacisnę w drugim przycisk. Nie mam dostępu do bramy bezpośredniego (jest zabezpieczona).

0
  • #4 22 Wrz 2013 11:40
    piotrek_falownik
    Poziom 15  

Czyli to brama osiedlowa, i jest to celowo blokowane, aby niepożądane osoby nie miały dostępu do osiedla i nie było próby włamań, pewnie też serwisant się ceni :)

1
  Szukaj w 5mln produktów