Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Scherzo 200 - Brak Zwrotnic

12 Wrz 2013 19:32 2019 7
  • Poziom 9  
    Witam posiadam scherzo 200 ale bez zwrotnic głośniki graja bo graja ale to nie to samo co z zwrotnicami nie mogę nigdzie dostać oryginalnych zwrotnic jakie byscie polecali zamienniki ? pozdrawiam
  • Poziom 37  
    Nie istnieje coś takiego, jak zamiennik zwrotnic. Jeśli nie możesz kupić oryginalnych, trzeba wykonać kopię własnoręcznie.
  • Poziom 43  
    klm12 napisał:
    Witam posiadam scherzo 200 ale bez zwrotnic głośniki graja bo graja ale to nie to samo co z zwrotnicami nie mogę nigdzie dostać oryginalnych zwrotnic jakie byscie polecali zamienniki ? pozdrawiam

Nie ma czegoś takiego. Wykonaj samodzielnie takie jak były fabryczne z gotowych elementów lub zleć to fachowcom. Np ta firma może coś takiego wykonać http://polink.com.pl/
  • Moderator Akustyka
    klm12 napisał:
    bez zwrotnic głośniki graja bo graja ale to nie to samo co z zwrotnicami nie mogę nigdzie dostać oryginalnych zwrotnic jakie byscie polecali zamienniki ? pozdrawiam
    Jak to grają bez zwrotnic? Gdyby tak było, to głośniki wysokotonowe byłyby już wspomnieniem.
    Tu masz schemat: https://obrazki.elektroda.pl/91_1255983188.jpg
  • Poziom 9  
    Wysokotonowe są puszczone przez filtr. Dzięki za odpowiedz, a można je podłączyć pod 4 ohm? Do wzmacniacza czy trzeba mieć 8 ohm?
    Pozdrawiam.
  • Moderator Akustyka
    klm12 napisał:
    wysoko tonowe są puszczone przez filtr
    Czyli jakaś zwrotnica tam jest...
    klm12 napisał:
    a mozna je podlaczyc pod 4 ohm ? do wzmacniacza czy trzeba miec 8 ohm
    Nie rozumiem pytania.
  • Poziom 9  
    Nie nie znam się na elektronice ale tam jest wlutowany taki zółty plaski tak jakby kondensator
  • Poziom 31  
    W sprawie tych zwrotnic napisałem ci maila by nie było że składam oferty sprzedaży na forum w nie właściwym dziale.