Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sagemcom dsi83 - ten sam obraz na dwóch telewizorach

12 Wrz 2013 21:27 2649 5
 • Poziom 11  
  Witam, szukam informacji o splitterach hdmi. Mam dekoder sagemcom dsi83 i chcę w lokalu podłączyć do niego dwa telewizory. Na telewizorach ma lecieć to samo. Pytanie moje brzmi czy to możliwe. Dotarłem do informacji na temat splitterów, że ten dekoder ich w ogóle nie wspiera, ale nie jestem pewien czy chodziło tam o "card splitter" czy o hdmi splitter. Na "chłopski rozum" może się wydawać, że sygnał wyjściowy powinno dać się spokojnie rozdzielić na dwa odbiorniki, ale z technologią to teraz różnie bywa i logiczne myślenie czasem zawodzi. Jeśli jednak możliwe jest rozdzielenie sygnału hdmi z tego dekodera to jaki splitter i kable polecacie. Z jednej strony potrzebuję 5m kabla z drugiej 15m.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 11  
  Mógłbyś rozwinąć "Zostaje ci poprzez AV"? Budżetem bym się nie martwił, byleby 5m kabla nie kosztowało 150zł.
 • Poziom 35  
  Raz miałem okazję zakładać to:Link i niby działało, ale tak mało stabilnie. Po jakimś roku widziałem się z tym klientem i nie był zadowolony. Podobno się wiesza, nie zawsze pokazuje obraz. Może to też wynikać z jakości kabla hdmi bo elektrycy zamurowali w ścianie do sypialni kabel pewnie 15-20m.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 11  
  Może inaczej. Czy informacja o nie działających splitterach dotyczy card splitterów czy hdmi splitterów czy wszystkich splitterów.

  Dodano po 10 [minuty]:

  A no i nie wiem czy to ważne, ale to nie są dwa takie same telewizory.