Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E46 320d 99r. - schemat elektryczny wiązki czujnika temp. zewnętrznej

decybelgrzela 13 Wrz 2013 10:44 3615 1
  • #1 13 Wrz 2013 10:44
    decybelgrzela
    Poziom 16  

Witam
    Panowie poszukuje schematu elektrycznego wiązki od czujnika temperatury zewnętrznej bo pokazuje -40 stopni wygląda na uszkodzony czujnik lub przerwana wiązka, ale nigdzie nie mogę go zlokalizować tzn. nie ma go w małym nadkolu przedniego koła kierowcy w ogóle nie ma nadkoli i brak całkowity jakichkolwiek wtyczek z lewej strony(od kierowcy).
    Z prawej znalazłem wiszący czujnik gołoledzi taki okrągły i jeszcze jedna kostkę pustą, podpinałem do jego kabli rezystory o róznych wartościach ale brak zmian na wyswietlaczu cały czas widnieje -40 stopni.
    Moze ktoś poradzi czy w tym modelu były czujniki z prawej strony tez ( moze to anglik po przeróbce tego nie wiem) ??
    I jeszcze jedno czy czujnik temperatury zewnetrznej leci prosto do licznika jak tak ta na która kostkę białą czy czrną i które piny??
    Pozdrawiam

• Fibaro
  • #2 14 Wrz 2013 20:35
    Orochimaru
    Poziom 30  

Czujnik (ntc) jest z lewej strony, mocowany do trójkątnego panelu, łączącego spód zderzaka i dół nadkola, niezależnie od wersji. Tutaj widać dokładnie.
    Sygnał leci do zegarów na jasną wtyczkę (18-pinową), piny 1 i 2 (kabelek niebiesko-brązowy i niebiesko-czerwony).

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo