Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio RCD510, zestaw Bluetooth zła współpraca z telefonem

BRUNO60 13 Wrz 2013 13:25 3801 0
    BRUNO60
    Poziom 10  
    Nie chcąć zakładać nowego tematu więc podepnę się pod ten. Mam VW GOLF-a V, Radio RCD510, kierownicę multifinkcyjną, zestaw Bluetooth 5P0 862 335 D, telefon SAMSUNG GT-8600 WAVE-3 i w pracy tego zestawu mam jeden problem.
    Telefon ładnie i szybko łączy się z zestawem BT, importuje książkę telefoniczną,a zestaw wyświetla na zegarach jak i na radiu rozmowy wybierane, nieodebrane i odebrane.. Radio pozwala ustawić kontakty ulubione.
    Wszystkie połączenia z pozycji kierownicy można wykonywać jak i kończyć. Problemem jest radio gdzie pozycje ulubione z wyświetlacza można wykonywać ale z pozycje z książki telefonicznej już nie można wybrać. Na wyświetlaczu brakuje ikony z czerwoną słuchawką. Raz ta ikona mi się pokazała i koniec. W czasie kiedy ktoś do mnie telefonuje wszystko widać tylko na wyświetlaczu licznika natomiast wyświetlacz radia tego już nie pokazuje.
    Za pomocą VCDS-a sprawdzałem kodowania i błędy. Kodowania są prawidłowe a błędów nie ma.
    Zastanawiam się co może być przyczyną takiego zachowania radia.
    W radiu przywracałem ustawienia fabryczne dla telefony po czym prawidłowo zaimportowana została książka telefoniczna i wszystko dalej jest jak było.
    Proszę o pomoc rozwiązania problemu.
    Radio RCD510, zestaw Bluetooth zła współpraca z telefonem Radio RCD510, zestaw Bluetooth zła współpraca z telefonem