Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

system nagłośnienia do salonu z kuchnia 50m2

13 Wrz 2013 17:16 2280 9
  • Poziom 2  
    witam,
    potrzebuje pomocy w wyborze systemy nagłośnienia do salonu z kuchnią 50 m2.
    Będziemy słuchać i muzyki i oglądać filmy.
    Pomieszczenie w kształcie prostokąta , połowa to salon a połowa kuchnia z jadalnią.
    Zaprzyjaźniona osoba zaproponowała mi denon avr X 1000 i kolumny zensor 5.
    czy to wystarczy na uzyskanie dobrego jakościowo dźwięku?
    pzdr i dzięki za odpowiedź
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Witam
    czytałam, że układ 5+1 będzie ok. Muzyka głównie pop, ale również disco.
    Nagłośnić chce tylko część wypoczynkową czyli ok. 30 m2. Cena max do 6 tys.
  • Moderator
    Układ 5+1 popieram dla takiej konfiguracji. Mam wątpliwości co do amplitunera - w tym układzie sprawdzi się lepiej H/K - najwyższy model, który zmieści się w budżecie. Zensor 5 chyba tylko wystarczą 2 sztuki. Do tyłu wystarczą mniejsze ale z tej samej serii. Taka konfiguracja będzie optymalna: http://www.dali-speakers.pl/pl-PL/Wiadomo%C5%...px?PID=7073&Action=1&NewsId=1487#.UjN3atK8Ct8
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Dziękuję za informację, anmedia masz świetny pomysł z dwoma strefami bo przecież mam taras i głośniki tam również by się przydały. A, który denon jest z obsługa dwóch stref?

Pablo na głośniki patrzę od strony wizualnej, i są piękne i jeszcze w białym kolorze. Idealne
    pzdr
  • Poziom 24  
    Zensor 5 są zbyt małe do takiego pomieszczenia, obawiam się że nawet Zensor 7 należy traktować jako minimum na tak duży metraż.
  • Poziom 1  
  • Moderator
    Ja jednak wybrałbym amplituner H/K. W muzyce sprawdzi się lepiej. Począwszy od serii 3xx także mają obsługę dwóch stref.