Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook PTE-92 - Pralka nie nabiera wody...

13 Wrz 2013 22:31 1935 1
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam kłopot z pralką po wymianie bębna, urwała się oś z jednej strony i pralka używana była kilkakrotnie, prawdopodobnie tylko z częściowym zawieszeniem od strony koła. Po ostatnim praniu, które zakończyło się prawidłowo, rozebrałem pralkę ze względu na głośny łomot w czasie prania, najpierw zauważyłem pasek, który spadł, no i dalej wiadomo, wymieniłem bęben. Po złożeniu pralka jedynie sprawdza zamknięcie klapy, następuje częściowe obrócenie bębna (typowe mruknięcie przed włączeniem zaworu doprowadzającego wodę) ale zawór już się nie włącza, tylko wyświetla awaryjny komunikat diody 800 400 usterka dystrybucji wody w dozowniku detergentu. Rzeczywiście ten obrotowy element w obudowie, jego zaczep nie trafił na swoje miejsce w konsoli w czasie zakładania gumowego fartucha łączącego zbiornik z brzegiem pralki, ale po włożeniu na miejsce pralka zachowuje się identycznie. Podejrzewam może nie właściwy naciąg linki, tego elementu (obraca się) albo zawieszenie się programu, zerowanie nie pomaga. Wtyczki wiązek podłączone są prawidłowo ich profile wykluczają pomyłkę z wyjątkiem jednej z czterema czarnymi przewodami, którą można włączyć dowolnie. Proszę o podpowiedź.
  • Poziom 2  
    Wtyczka cztero pinowa , o której pisałem była źle podłączona, więc problem okazał się banalny. Zamykam temat.