Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Passat B5 - Czujnik uderzeniowy gdzie się znajduję??

Mezo65 14 Sep 2013 13:38 28731 2
    Mezo65
    Level 11  
    Witam. Miałem małą kolizję passatem B5 99r. Uderzenie było w przednie prawe koło delikatnie w zderzak. Moje pytanie gdzie znajdują się czujniki uderzeniowe?? Czy w ogóle jako takie występują gdzieś w błotniku czy podłużnicy?? Poduszki boczne wybuchły a teraz po złożeniu całości przypomniały mi się te czujniki. Jest to element wymienny?? i gdzie one się znajdują?? Pozdrawiam
    Scorpio_sco
    Level 12  
    O ile dobrze pamiętam :
    -boczne na podłodze przy słupkach (albo na nie pamiętam dokładnie ale tam w tej okolicy)
    - a czołowy główny na tunelu pod deska rozdzielczą
    wymiana samych bocznych czujników nic ci nie da jeżeli masz zapisaną "crush date '' w głównym module polecam wizytę w warsztacie elektronika- kasowanie błędów i diagnozę
    Mezo65
    Level 11  
    Ok jestem po wizycie na komputerze. Błędy crush date pokasowane poduszki podłączone i wszystko ok teraz pytanie :) Jak kontrolka od poduszek normalnie gasnie po odpaleniu silnika z poduszkami jest wszystko ok i wrazie jakiegoś nieszczęścia wypalą ponownie?? i ostatnie pytanie od czego jest ta wtyczka Passat B5 - Czujnik uderzeniowy gdzie się znajduję??
    Passat B5 - Czujnik uderzeniowy gdzie się znajduję??

Dodano po 34 [minuty]:

wtyczka jest obok wtyczki od przepływomierza
    .