Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawka Philips CD170 nie w pełni współpracuje z bazą Philips CD155

orpheus 14 Sep 2013 20:58 1725 1
    orpheus
    Level 9  
    Kłaniam się, posiadam 2 telefony bezprzewodowe Philipsa, modele CD155 i CD170. Zależy mi na tym żeby obie słuchawki współpracowały z bazą CD155. Problem polega na tym, że po zalogowaniu do tej bazy, w słuchawce CD170 nie działa książka telefoniczna i wykaz ostatnio wybieranych numerów, czyli oba środkowe klawisze. Poza tym słuchawka jest normalnie zalogowana, można dzwonić ale wykorzystując klawiaturę numeryczną, a nie o to przecież chodzi. Na problem nie ma wpływu która ze słuchawek jest zalogowana jako pierwsza, ten sam efekt jest gdy zalogowana jest tylko słuchawka CD170. Przy zalogowaniu obu słuchawek do bazy CD170 problemu nie ma, obie są w pełni funkcjonalne, jednak, jak pisałem, zależy mi na tym, aby jako baza działała podstawka CD155. Chciałbym dodać, ze telefony kupione są na all... jako mało używane i tak też wyglądają, CD155 ma domyślne menu holenderskie zaś CD170 - angielskie, jednak oba posiadają też polskie. Czy jest na to jakaś rada, czy też najlepiej dokupić drugiego CD155 a CD170 sprzedać?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    kepak
    Level 15  
    Wogóle nie działa, czy nic nie pokazuje ? Bo zasadniczo jest tak ,że książka telefoniczna i wykaz połączeń trzymane są na słuchawce, a lista nieodebranych na bazie.