Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra H - Montaż przednich świateł przeciwmgielnych po CAN

15 Wrz 2013 14:10 4713 5

• Poziom 21  
    Posiadam Astrę H kombi z silnikiem z17dth rok prod. 2008 (rok modelowy 2009), nie mam RECa. Brak jest fabrycznej instalacji halogenów. Przekaźnik świateł powinien znajdować się z tyłu ale go nie ma więc trzeba dołożyć. Zdążyłem się dowiedzieć, że z zegarów na pinie 13 jest sterowanie przekaźnika, jednak po aktywacji OP COMem w UEC i PIC kontrolka się zapala jednak na tym pinie 13 ani względem +12 ani względem masy nie ma żadnego sygnału. Może mam jakieś złe informacje. Proszę o pomoc w podłączeniu.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 40  
    Może zegary muszą"widzieć"obciążenie w postaci cewki przekaźnika?
  • Relpol przekaźniki

• Poziom 21  
    Podłączałem w obwód przekaźnik i nic. Chyba że przekaźnik musi mieć odpowiedni opór cewki?
  • Poziom 25  
    Zobacz dobrze konfuguracje wariantów i can w ipc i uec .IPC i UEC dogadują się po van zielony kabel pin 26 w uec a 35 w ipc.

• Poziom 21  
    Sprawa się sama rozwiązała. Zegary nie są przystosowane do halogenów. Wykorzystam to, że lampka halogenów się świeci do wzbudzenia mikroprzekaźnika który wysteruje mi głównym przekaźnikiem w instalacji.
  • Poziom 25  
    Sory że odgrzewam kotleta, potrzebuje info jak zasterować z sygnalu z diody przekaznik przeciwmgielnych .