Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ogrzewanie mieszkania w kamienicy

15 Wrz 2013 14:38 1998 4
  • Poziom 7  
    Witam,

Posiadam mieszkanie w starej kamienicy, 33 m2 składa się z dużego pokoju, sporej kuchni, przedpokoju i łazienek. Mieszkanie ma wysokość 3,30m obok mieszkanie jest puste, z drugiej strony sąsiaduję kuchnia z kuchnią sąsiadki i cała jedna ściana okien. Na chwilę obecną grzeje konwektorem lub grzejnikiem olejowym, lecz w przyszłym roku chce zrobić remont i wynająć mieszkanie studentom, więc szukam jakiegoś wygodnego sposobu ogrzewania, piec na węgiel odpada, W mieszkaniu nie ma możliwości podłączenia ogrzewania z sieci, można podłączyć gaz. Mieszkanie nie jest za duże więc nie mam możliwości oddzielenia jakiegoś małego pomieszczenia na ogrzewanie. Jestem laikiem w tych sprawach więc proszę o łatwe tłumaczenie. Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Skoro można podłączyć GAZ i jest komin (trzeba wezwać kominiarza żeby sprawdził) i zamontować piec 2 funkcyjny do grzania wody i centralnego.
  • Poziom 7  
    a jak duży jest ten piec ?
    i jak mniej więcej wygląda?
  • Poziom 7  
    i do tego mogę podłączyć kaloryfery ? i wodę ogrzewać ? jakie mniej więcej jaki jest koszt założenia takiej instalacji ?