Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta MID6 - Nie uruchamia się

miriadel 15 Wrz 2013 16:50 2823 4
  • #1 15 Wrz 2013 16:50
    miriadel
    Poziom 2  

Wczoraj wieczorem wyłączył mi się tablet dzisiaj próbowałem go uruchomić, urochomił się ale zatrzymał na napisie "android" i tak jest non stop.Przytrzymywałem Power + vol pojawiał się robocik z wykrzyknikiem i nic więcej sie nie działo a przycisk reset nie pomaga...Prosze o pomoc...

0 4
  • #3 17 Wrz 2013 13:46
    miriadel
    Poziom 2  

Dobrze tylko ze komputer nie chce mi wykryć tableta znaczy się niby jest wykryty mam dwa dyski nowe od niego ale nie moge na nie wejść ;/ prosze o pomoc

0
  • #4 17 Wrz 2013 13:54
    kepak
    Poziom 15  

By sflashować tablet, wcale nie musi być normalnie wykrywany przez komputer.
    Przeczytaj sobie instrukcje flashowania (przy tym linku nie jestem pewien czy to soft dokładnie do tego tabletu, jest jeszcze mid 06s itd.). http://www.manta.info.pl/forum/mid06-firmware/mid06n-firmware-fabryczny/
    Generalnie by wgrać od nowa system, najpierw trzeba włączyć tablet w specjalnym trybie, niezależnym od tego co się zepsuło.

0
  • #5 30 Sty 2014 08:32
    bartekb24
    Poziom 18  

Mam podobny problem. Tzn. mój tablet w ogóle się nie uruchamia. Pojawia się tylko na ekranie bateria w momencie wkładania i wyciągania kabla od ładowarki. Znalazłem instrukcję ponownego wgrywania firmware. Tylko mam mały problem. Pisze w niej że należy trzymać wciśnięty przycisk VOL+. Tyle że w tablecie MID06n nie ma takiego przycisku fizycznego. Pojawia się dopiero na ekranie po uruchomieniu tableta.
    Jaki inny przycisk trzeba wcisnąć?
    A może całkiem inaczej się flaszuje w tym tablecie?

1