Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz wcz na lampie gu34b w pasie 88-108

szerloc1 21 Mar 2005 10:09 4934 39
    Olek II
    Moderator
    Witam przeczytałem dokładnie, wiem co pisał , ale nie wdając sie w temat jest to chyba w świetle prawa przestępstwo. Moc wychodząca z lampy GU19 jest trochę większa jak 20 mW. Użytkownicy tego forum chyba nie powinni w tym procederze pomagać. To tyle. Pozdrawiam
    kali111
    Poziom 14  
    "jeśli ktos pisze z takimi błędami to świadczy o poziomie inteligencji"- nie cytuj takich głupot jak się nie znasz, statystycznie jest wręcz odwrotnie,
    pukury
    Poziom 35  
    witam !!kol. chodziło pewnie o poziom wykształcenia a to nie to samo co inteligencja a i ludzie wykształceni czasani piszą potwornie . widzę że dyskusja kwitnie (w końcu wiosna) pozdrawiam !! ps. pomyślałem też że g.....iarz to raczej charakter niż wiek.
    Olek II
    Moderator
    Do Kali 111 statystycznie to bezrobocia w Polsce też prawie nie ma. Nieprawdaż? Zamknijmy już ten temat to nie ma sensu. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.
    pukury
    Poziom 35  
    witam !! popieram ZAMKNĄĆ !!! wesołych Swiąt (jajka.baranka.itd) pozdrawiam !!
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    pukury
    Poziom 35  
    witam !! AMEN. pozdrowiena dla WSZYSTKICH !!
    TheMonter
    Poziom 17  
    Ja też swoje 3 grosze wrzucę :D

Kolega chce uruchomić wzmak na kilkaset watt i zdobyć doświadczenie - dobra można mu pomóc, bo może chce wiedzieć jak się konstruuje takie urządzonka i nabyć teorię i doświadczenie w tej dziedzinie by zostać może projektantem/serwisantem tego typu sprzętu. Nie stwierdził od razu, że zakładając taki post ma zamiar zbudować stację broadcasting'ową śmiecącą w paśmie - może chce testować swój wzmak na sztucznym obciążeniu :| Jakieśpojęcie trzeba mieć i doświadczenie też trzeba gdzieś zdobyć...... A może się okaże, że kolega zacznie "dziobać" dobre wzmacniacze KF itp. :?:

Więc nie skreślajmy kolegi na samym wstępie, jeśli "przegnie pałę" to odpowiednie służby same zapukają do jego drzwi i skończy się jego kariera radioamatorska i pisanie postów na forum ;)
    pukury
    Poziom 35  
    witam !! myślałem że to koniec ale nie. jak napisał jeden z kol. DAWNIEJ były radio kluby,DAWNIEJ pod okim intruktora, DAWNIEJ były warsztaty itd -a TERAZ ??? TERAZ NIE MA !!! i co ma zrobić ktoś w kim jest jeszcze ta pasja żeby coś zrobić coś więcej niż np. kolejny zasilacz ??? musi "orać" SAM . DAWNIEJ były kluby LOK . DZISIAJ tom gdzi był w moim mieście klub stoi hotel .DAWNIEJ w klubach można było dostać części z demobilu a DZISIAJ jak ktoś coś robi musi kupić sobie sam (nierzadko za uciułaną z trudem kasę) a jednak robią coś najczęściej młodzi ludzie. w tej dziedzinie (piractwo) jest jeszcze miejsce na eksperymenty nie tak łatwo o "link" do strony z dobrymi schematami/płytkami. a poza tym czasy się zmieniają co dla wielu ludzi nieco starszych jest niezrozumiałe (sam mam dobrze ponad 40) . pozdrawiam !!
    sp9coo
    Poziom 18  
    Cześć Pukury masz rację DAWNIEJ bylo teraz nie ma a temu koledze mogę tylko powiedzieć że w latach mojej młodości i pro.Miodka zdałem maturę za treść 5 a za ortografire 2 i nie miałem żadnego zaświadczenia o dyslekcji i do tej pory piszę z błędami choć nie chciał byś być przysypany tymi książkami co w swoim skromnym życiu przeczytałem pozdrawiam smacznego jaja i mokrego dyngusa i byle do wiosny z dobrym humorem zaczniemy inny temat Grzegorz sp9coo