logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór biznesowego telefonu z klawiaturą QWERTY: Nokia E5, E72 czy inny model?

lukash90 15 Wrz 2013 18:08 1743 6
REKLAMA
  • #1 12739298
    lukash90
    Poziom 16  
    Witam, z racji, że czas mojej nokii c6 dobiegł końca, czas rozejrzeć się za nowym tel. Szukam biznesowego tel. ze sprzętową qwerty ale już bez żadnych sliderów czy innych cudactw z ruchomą taśmą. Najbardziej skłaniam się ku nokii E72, jednak jest to tel. już dość stary i mimo to jeszcze bardzo drogi a zauważyłem że nowsza E5 jest średnio stówkę tańsza. Jedyne różnice jakie znalazłem wg katalogów to mniej kolorów na ekranie i słabsza bateria a to jestem w stanie przeżyć. Niestety obstawiam, że to nie jest powód dla którego E5 jest aż tak tania. Pytanko zatem do kolegów, co byście doradzili? E5 ma jeszcze jakieś inne rażące wady w porównaniu do E72?

    Będę również wdzięczny za propozycje innych tel. tej klasy. Sam znalazłem jeszcze np Samsunga galaxy pro ale ten android...brrr bardziej chyba zabawka niż tel biznesowy.

    Warto chyba dodać, że interesują mnie używane telefony maks 350 zł.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 12739791
    lukash90
    Poziom 16  
    Nie nie, za E6 z Symbianem Anna to ja podziękuje. W nokii 500 z jeszcze mocniejszym procesorem i wiekszą ilośćią ramu nie było dnia bez zwisu, restartu itp. A mi jednak zależy na szybkości i niezawodności bardziej niż bajeranckim dotykowym ekranie
  • REKLAMA
  • #5 12739911
    lukash90
    Poziom 16  
    Patrząc po cenach to itak E6 raczej przekracza mój budżet, więc szukamy dalej
  • REKLAMA
  • #7 12743520
    lukash90
    Poziom 16  
    Niestety na blackberry też mnie raczej nie stać, no chyba że któryś z kolegów ma na sprzedaż ciekawy model za cenę z mojego budżetu (przypomnę, jest to skromne 350 zł a może i trochę mniej)

    EDIT:
    ostatecznie kupiłem e72 chociaż porównania do innych modeli żadnego nie mam także dla potomnych dylemat między e72 a e5 dalej nierozwiązany
REKLAMA