Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor do 1200 zl minimum 32 Cale.

mateuszo99 15 Sep 2013 20:00 4794 28
    mateuszo99
    Level 12  
    Witam, potrzebuje telewizor minimum 32 cale o cenie tak +/- 1200 zł, moge dać 150 więcej jeżeli będzie taka potrzeba. Chciałbym, żeby ten telewizor był dobrej firmy ( nie jakiś dziadostwo) Dobrze by było, jakby była opcja HDMI i port USB, wiecej mi do szczęścia nie potrzeba ;)

Prosze o szybką odpowiedz.
    Z góry dziekuje, pozdrawiam Mateusz. :)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    leszekpo59
    Level 28  
    Witaj. Ciekawy TV kupiłem znajomej ostatnio ( 5 IX )w Mediaexpert. Był to LG 32LN575S za 1399 zł. Troszkę przekracza Twój zaplanowany budżet. Dane o tym TV są dostępne w sieci. Z ważniejszych podam, że ma po trzy gniazda USB oraz HDMI. Do tego ma wbudowane WI-FI. Ma wbudowany tuner DVB-T oraz DVB-C a także DVB-S. Obsługuje także HbbTV. Posiada też wyjście słuchawkowe. Jest to TV FULL HD. Obraz jest ładny ( cyfrowa i analogowa kablówka), a do tego pobór prądu w granicach 45 W. Dziś byłem w MediaExpert i widziałem, że te TV nadal są w tej cenie. To moja sugestia w tym temacie. Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    mateuszo99
    Level 12  
    Okej, ale podaj mi jakiś dobry model ;)
    User removed account
    User removed account  
    mateuszo99
    Level 12  
    Wybacz, ale nie znam sie dobrze na telewizorach, dlatego właśnie zwracam sie do Was o pomoc. Co Wy wybralibyście za +/- 1200 zł.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    mateuszo99
    Level 12  
    Owszem są, lecz ja chce jakiejś dobrej firmy, bo jak czytałem, to jakieś nieznane, to są lipne..
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    Level 1  
    LeDy
    Level 43  
    Z mojej styczności z Sharpami, Philipsami, Panasonicami, Toshibami, to są to TV dla "idiotów" . Wszystko jest ustawione z automatu. Użytkownik nie ma nic do gadania a jedynie musi wykonywać co TV mu dyktuje. Polecam LG i Samsunga.
    Ta kolejność nie jest przypadkowa bo i Samsung potrafi narzucić swoje - np. sam wybiera MUX,y i nie powtarza.
    mateuszo99
    Level 12  
    Czy model Samsung UE 32F4500 będzie odpowiedni? Zaciekawiła mnie opcja WIFI, może podajcie jakieś modele z tą opcją, coś od LG, lub Sharpa. Z góry dziękuje ;)
    LeDy
    Level 43  
    mateuszo99 wrote:
    Zdecydowałem sie na ten model http://www.morele.net/telewizor-samsung-ue32f4000-555040/ moim zdaniem cena jak i firma jest bardo dobra. :) Wszystkie parametry mi odpowiadają, komentarze są pozytywne, na co czekać, jeżeli wiecie coś o tym telewizorze, to napiszcie ;) Pozdrawiam.

Twoja strata. Już to lepiej http://www.neo24.pl/?p=lg_32ln5400 a to już ma prawie wszystko: http://www.neo24.pl/?p=samsung_ue32f5300
    User removed account
    Level 1  
    mateuszo99
    Level 12  
    LOCOLOCO wrote:
    Akurat to nie jest dobry pomysł.
    Ja go testowałem. Ale wybór należy do Ciebie.
    No dobrze, a jaki model Kolega proponuje? :)
    User removed account
    Level 1  
    mateuszo99
    Level 12  
    A nie masz czegoś od SAMSUNGA? Wybacz, ze jestem taki wybredny.. A z tamtym modelem co wysyłałem Wam ( http://www.neo24.pl/?p=samsung_ue32f5300 ) to co jest nie tak? Skoro go testowałeś, to powiedz coś o nim..
    User removed account
    Level 1  
    mateuszo99
    Level 12  
    Poleciłbyś jeszcze jakiegoś? Tamten co wysłałeś, to niezbyt go przetrawiłem... ;/ Ten telewizor ma być w salonie i chciałbym żeby wyglądał ładnie i żeby ta obudowa była mało widoczna ;) Chyba wiesz o co mi chodzi.
    Pozdrawiam.
    mateuszo99
    Level 12  
    Telewizor został zakupiony przy okazji, dziękuje za wysiłek włożony w ten temat, pozdrawiam Mateusz.
    User removed account
    Level 1  
    mateuszo99
    Level 12  
    Tak, kupiłem tego Samsunga i bardzo mi sie podoba, nie mam nic do niego, zobaczymy co dalej. Znajomy mi go sprzedawał i powiedział, ze jakby mi coś nie pasowało, to mogę zwrócić. ;)