Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother MFC 6890CDW - "Drukowanie" pustych stron

16 Sep 2013 12:24 3549 6
  • Level 9  
    Witam,
    Mój problem polega na tym, że gdy drukuje jakieś dokumenty z Excela czy Worda, powiedzmy 5 stron to w wykazie drukowanych dokumentów (ta ikonka drukarki przy zegarze) zamiast jednego dokumentu z 5 stronami pojawia się 5-6 dokumentów jeden właściwy i reszta pustych i gdy chce wyjąć dokumenty z drukarki to mam mnóstwo czystych kartek. Problem jest od roku mniej więcej. Jakieś sugestie ? Z góry dziękuje za pomoc.
    System Windows 7 , Microsoft office 2007
    Dzieje się to i u mnie na laptopie i na stacjonarnym
    EDIT: Teraz zrobiłem jeszcze raz próbny druk i okazało się, że nie zawsze pojawiają się te puste dokumenty tylko w oknie drukarki lista była pusta a i tak po wydrukowaniu 4 stron dokumentu (dokument zawierał 2 strony * 2 kopie) drukarka wypluła 5 pustych stron.
  • Level 27  
    Witaj.
    A może podałbyś wersje tych programów i ew. jaki masz system.
  • Level 9  
    System Windows 7 , Microsoft office 2007
    Dzieje się to i u mnie na laptopie i na stacjonarnym
    Teraz zrobiłem jeszcze raz próbny druk i okazało się, że nie zawsze pojawiają się te puste dokumenty tylko w oknie drukarki lista była pusta a i tak po wydrukowaniu 4 stron dokumentu (dokument zawierał 2 strony * 2 kopie) drukarka wypluła 5 pustych stron.
  • Level 27  
    A dzieje się tak jak ustawisz zakres drukowania, czy tylko jak drukujesz cały dokument/arkusz?
  • Level 9  
    Ok problem jest w arkuszu. Gdy wszedłem na podgląd mojego arkusza to się okazało, że zawiera dwie puste strony, jakaś rada jak usunąć te dwie puste strony na stałe? Arkusz to wzór umowy o dzieło zajmujący 2 strony A4 Wydzielone są 2 strony reszta komórek jest szara
  • Level 2  
    Ja mam (miałem) Brother'a DCP-330C - wczoraj wykazał błąd 5A i zdechł.
    Ale wracając do tematu. W przypadku mojego sprzętu występuje ten sam feler na lapku z 7ką na pokładzie. Podejrzewam, że jest to "byk" w sterowniku i oprogramowaniu. Mój sposób na to - jak nie używałem drukarki, to po prostu wyłączałem ją z usb, no bo ile można oglądać, że puste strony drukuje(?).
  • Level 27  
    Może podeślij ten przykładowy plik (arkusz) to się zobaczy co jest w nim "zaszyte". Często wystarcza jedna choćby spacja wpisana gdzieś w komórce poza zakresem właściwego obszaru drukowania by Excel głupiał.