Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips FW-C717 - pęknięta membrana

johnny93 16 Wrz 2013 14:40 3141 3
  • #1 16 Wrz 2013 14:40
    johnny93
    Poziom 2  

Witam. Mam taki sprzęt od kilku ładnych lat, ale juz od kilku miesięcy mam uszkodzona, pęknięta membrane? tak to sie nazywa? Chciałem się dowiedzieć czy można to jakoś naprawić w domowy sposób lub czy można to jakoś dokupić? Pytałem się jednej firmy z wrocka ale koleś powiedział, że to wymiary specjalne na ten tylko model i nie można dokupić.
    Philips FW-C717 - pęknięta membrana
    Philips FW-C717 - pęknięta membrana Philips FW-C717 - pęknięta membrana Philips FW-C717 - pęknięta membrana Philips FW-C717 - pęknięta membrana

0 3
  • #2 16 Wrz 2013 19:10
    Sanjose
    Poziom 26  

Tak to już jest jak producent stosuje wymyślne membrany bierne w głośnikach zamiast normalnego przetwornika pozbawionego magnesu jak np. Tonsil.
    Możesz próbować to skleić klejem, który po wyschnięciu utworzy w miarę elastyczną i mocną spoinę, nie podam przykładu kleju może ktoś kto to naprawiał Ci powie.

0
  • #3 16 Wrz 2013 20:23
    398216
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 17 Wrz 2013 11:16
    johnny93
    Poziom 2  

Dziękuję za odpowiedź, spróbuje klejem, a jak nie to może sylikonem :)
    Co za ch..... producenci, że dokupić tego nie można...

Moderowany przez adambyw:

Za obraźliwe treści dostaje kolega tydzień na przypomnienie regulaminu forum.
    3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

0