Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon kupić do 1000zł?

patrykblu 16 Sep 2013 16:39 2262 11
    patrykblu
    Level 9  
    Witam tak jak w temacie jaki telefon na dotyk kupić do 1000zł?
    (Taka inna jeszcze sprawa czy opłacało by mi się kupić LG nexus 4?)
    Z góry dziękuję za pomoc!
    adam_qlimax
    Level 15  
    Witam.
    A jakie wymagania by kolega polecał i do czego będzie np. najczęsciej używany i ew. parametry.
    Pozdrawiam.
    szkodnik83
    Level 13  
    Jezeli chcesz miec duzy wyswietlacz i trwaly telefon to polecam Galaxy S3 lub S3 mini. Z LG mam nie mile doswiadczenie, otoz bardzo sie grzeje i krocej trzyma bateria niz w Galaxy S3
    Pozdrawiam
    patrykblu
    Level 9  
    adam_qlimax wrote:
    Witam.
    A jakie wymagania by kolega polecał i do czego będzie np. najczęsciej używany i ew. parametry.
    Pozdrawiam.

Będzie używany do normalnego użytku tu podzwonić wysłać sms no i trochę dłużej sobie pograć. (zależało by mi na większym wyświetlaczu ;)
    User removed account
    User removed account  
    kindek007
    Level 12  
    Xperia sp, ekran 4,6 cala, 2 rdzeniowy snapdragon s4 pro o taktowaniu 1,7; 1gb ramu, grafika adreno 320 -bardzo wydajna przy grach, bateria 2370 mAh. Na znanym serwisie aukcyjnym spokojnie do zdobycia za 900 zł
    blazej.1994
    Level 24  
    W tych pieniądzach to tylko note. Nie pożałujesz żadnej złotówki wydanej na niego.
    mruk321
    Level 10  
    Też bym bronił LG - osobiście posiadam LG L9 (4.7") i działa świetnie, do tego jest podatny na modyfikację i nie żałowałem ani przez chwilę, że go kupiłem, chociaż początkowo też nei byłem przekonany do marki. Jeśli masz taki budżet to celowałbym jednak w Nexusa 4
    blazej.1994
    Level 24  
    Nexus ma dobrą wydajność, ale jak dla mnie nie ma czegoś w sobie co pozwala na przyjemne korzystanie z telefonu. Note jest w tym dużo lepszy, wykonanie tez jest dobre jak na Samsunga. W końcu flagowiec tej firmy.
    TomekxD
    Level 29  
    Nexus to Nexus, najlepszy stosunek cena/mozliwosci.
    patrykblu
    Level 9  
    To już sam nie wiem ;) Samsung galaxy note czy LG nexus 4?
    blazej.1994
    Level 24  
    Ja wybrałem note i jestem całkowicie usatysfakcjonowany.