Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 8530w - Touchpad, myszka dziwne zachowanie

kremir 16 Wrz 2013 20:15 1056 0
    kremir
    Poziom 11  
    Witam,

Zakupiłem niedawno nowy 8530w z Anglii z zainstalowaną pierwotnie Vistą Business. Przeinstalowałem jednak kompa na XP Profassional, ściągnąłem wszystkie drivery (nawet mam zakupioną komercyjną aplikację Device Driver Updater, która mi później jeszcze wyszukała aktualizacje niektórych sterowników). Wydaje się że wszystko jest ok jednak po uruchomienu laptopa w touchpadzie lewy klawisz działa jak prawy a prawy w ogóle nie reaguje. Po podłaczeniu myszki zawnętrznej USB jest tak że lewy u niej działa jak prawy (pozostałe tak jak powinny). Ten stan w myszcze zewnętrznej jest przejściowy i po pewnym czasie, wciśnięciu klika razy Esc w końcu lewy klawisz reagule już poprawnie i w myszce i touchpadzie. Jednak tochpad wciąz nie ma pełnej funkcjonalności. Również joystick nie reaguje (pamiętam że w Vista działał więc uszkodzony nie jest).
    Wygląda to jak problem sterowników ale w Device Managerze wszystko wygląda na poprawne. Dziwna jest ta tymczasowa dysfunkcja lewego klawisza.
    Czy ktoś się z tym spotkał?

Dodam jeszcze że w zdarzeniach systemowych nic nie ma, jakby system zachowywał się poprawnie.