Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pęknięta szybka w samsung galaxy s2

16 Sep 2013 21:58 5604 9
  • Level 8  
    wiem ze nie opłaca sie naprawic tego na własną rękę
    bo ten cały klej loca i utwardzanie promieniami uv -.-
    znalazłem okazję na allegro gdzie wymieniają szybkę w samsung galaxy s2
    za 150zł i oferują roczna gwarancję na wydaną usługę

czy moze jakis forumowicz zlecał taką naprawę serwisowi i mógłby sie podzielic wrazeniami z jakosci wymiany? czy nie ma po takiej wymianie jakis efektów ubocznych?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 26  
    Ja kupiłem, w zaprzyjaźnionej hurtowni digitizer wraz z obudową za 80zł(nie wiem skąd taka cena) Oddałem do kolegi z serwisu GSM, i za 50zł wymienił na tiptop ;)
  • Level 8  
    na kleju? czyli bez problemu mozna zaufac serwisowi?
  • Level 24  
    Napewno kupił szybkę z obudową a nie lcd z digitizerem , a kolega wymienił albo klejem loca albo oca ,sprzedawcy na portalach aukcyjnych piszą digitizer a jak wiemy jest to sama szybka, digitizer jest praktycznie integralną częścią lcd i nie spotkałem się aby był osobno do kupienia.
  • Level 38  
    Szybka to szybka, a ramka to zupełnie inny element. Jest ramka, na to idzie wyświetlacz z dotykiem, na to klej i dopiero szybka. Nie ma szybki z ramką w i9100.
  • Level 24  
    Wiadomo że to osobne elementy ale może to chwyt marketingowy szybka + osobno ramka za 80zł , z resztą za te 80 zł amoleda nie kupisz i tyle reszta pozostaje osobną sprawą , jest amoled z digitizerem i przednią szybką jak się szybka zbije a amoled cały i dotyk działa tniesz samą szybkę ,czyścisz, dajesz klej loca lub oca (następnie usunięcie powietrza )dalej taśma dwystronne i ramka , a kombinacja sprzedaży jest różna możesz kupić samą szybkę i do tego dadzą ci torxy i plastik do otwierania a nawet ramkę czy tylną obudowę obojętnie, mogą ci nawet dodać do szybki otwieracz do konserw i taj jak nie masz pojęcia i sprzętu tego nie zrobisz .Więc do tematu co było w składzie za 80zł ? ( szybka przednia to nie digitizer )
  • Level 26  
    Przepraszam, faktycznie szyba przednia wraz z obudową. Pomyliłem się. ;(

W każdym razie, zostało to wymienione bez żadnych problemów.

Ja nie bardzo znam się na telefonach, zwłaszcza nowych :(. Mam w tym temacie luki, zatrzymałem się dość dawno w tych kwestiach.