Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projekcyjny Tv do PC - Ati Radeon 4850 oem i Samsung Sp43T7 hpx

ownedzik 17 Wrz 2013 20:55 1200 3
  • #1 17 Wrz 2013 20:55
    ownedzik
    Poziom 2  

Witam, mam następujący problem. Kupiłem komputer z kartą graficzną ati radeon 4850 oem i chciałbym ją podłączyć do Tv projekcyjnego Samsung Sp43T7 hpx. W Tv mam 3x wyjścia Scart (y/c), decoder i jeden nie opisany. S video oraz 3x rca. Karta graficzna normalnie powinna mieć wyjście tv out za pomoca specjalnego kabla ale ona go nie ma bo jest w wersji oem posiada tylko 2xdvi. Pytanie brzmi jakim kablem podłączyć pc z tv i czy to jest możliwe. Kabel vga na scart? Czy vga na s video?

0 3
  • #2 17 Wrz 2013 23:45
    anmedia
    Poziom 39  

ownedzik napisał:
    Karta graficzna normalnie powinna mieć wyjście tv out za pomoca specjalnego kabla ale ona go nie ma bo jest w wersji oem posiada tylko 2xdvi.

Tak stare karty graficzne posiadaly, w tej chwili nikt nie pakuje starych analogowych gniazd do nowych kart.
    ownedzik napisał:
    Kabel vga na scart? Czy vga na s video?

Projekcyjny Tv do PC - Ati Radeon 4850 oem i Samsung Sp43T7 hpx

0
  • #3 18 Wrz 2013 00:17
    ownedzik
    Poziom 2  

Ta sama wersja karty tylko nie oem posiada tskie wejście. Czy jak kupie lub zrobię taki kabel to powinno zadziałać?

0
  • #4 18 Wrz 2013 10:03
    anmedia
    Poziom 39  

ownedzik napisał:
    Ta sama wersja karty tylko nie oem posiada tskie wejście. Czy jak kupie lub zrobię taki kabel to powinno zadziałać?

Wersja OEM z zalozenia jest okrojona do minimum, tzn brak okablowania, pudelka, instrukcji obslugi czesto i plyty. Jest tylko sama karta.

Co do kabla. Powinien zadzialac.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo