Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf III Variant 1,9TDI - gaśnie silnik podczas jazdy

18 Wrz 2013 09:56 3123 8
  • Poziom 12  
    Gaśnie silnik podczas jazdy,deska rozdzielcza jakby nie działała zegary schodzą do zera i czasem wystarczy przekręcić stacyjkę na off i znów na on i auto jedzie dalej,ale czasami jest tak że kręcenie stacyjką nic nie daje ale po odczekaniu około dwóch minut znów odpalam i jadę dalej ,czy może to być wina komputera????
    dodam że nastawnik pompy wtryskowej rozbierałem i czyściłem i to nie pomogło.Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki

• Poziom 34  
    skup się na G28 - czujnik obrotów silnika.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 38  
    Witam
    Sprawdź czy nie jest to wina stacyjki,lub sprawdź taki przekaźnik z grubymi stykami co pracuje oczywiście po kluczyku,lecz nie pamiętam jego numeru ,obudowa jego szara.Sprawdź go.
  • Poziom 15  
    Kostka stacyjki albo przekaźnik N 109.
  • Poziom 12  
    kostka stacyjki była rozbierana wydaje się ok,przekaźnik N 109 jutro sprawdzę ,a zapomniałem dodać sprawdzałem programem vag wychodzi mi błąd 65535 uszkodzony moduł sterujący,może to ECU????
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Luty w module alarmu fabrycznego, luty w module immobilisera - ot'co...
  • Poziom 15  
    Zico63 możesz mieć rację często puszczał tam przekaźnik.
  • Poziom 12  
    Zico63 napisał:
    Luty w module alarmu fabrycznego, luty w module immobilisera - ot'co...

rozebrałem moduł alarmu i faktycznie jeden przekaźnik miał zimne luty więc poprawiłem je teraz trzeba pojeździć i się okaże czy pomogło.co do immobilizera to go nie mam może został odłączony bo kluczyk dorabiałem zwykły i działał.za kilka dni odpisze czy pomogło .dzięki pozdrawiam
  • Poziom 12  
    jednak zimne luty przekaźnika w module alarmu fabrycznego były powodem rozłączania silnika i całej deski,na razie golfik nie gaśnie mam nadzieję że już tak zostanie :D .Pozdrawiam