Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv6000 - Pocięty ekran, kilka ekranów

18 Wrz 2013 19:55 1518 6
  • Poziom 11  
    Mam problem z wyżej wymienionym komputerem HP dv6840ew. Otóż jak widać na zdjęciach, ekran jest pocięty. Nie da się zainstalować Windowsa. Po wgraniu plików z recovery staje na ciemnym ekranie. Ponowne uruchomienie kończy się w recovery menu jak widać na zdjęciach. Moje podejrzenie padło od razu na karte grafiki, lecz czy to może być też wina matrycy lub inwertera? Chciałbym mieć pewność nim wezmę się za reballing.
    HP Pavilion dv6000 - Pocięty ekran, kilka ekranów HP Pavilion dv6000 - Pocięty ekran, kilka ekranów HP Pavilion dv6000 - Pocięty ekran, kilka ekranów HP Pavilion dv6000 - Pocięty ekran, kilka ekranów
  • Poziom 43  
    Objaw charakterystyczny jedynie dla uszkodzonej grafiki. Nie widziałem nigdy innej usterki, która dawałaby taki efekt.
  • Spec od komputerów
    MastreDziku napisał:
    Chciałbym mieć pewność nim wezmę się za reballing.

Rebaling nic nie da tylko wymiana układu na nowy.
  • Poziom 11  
    Po reballingu komputer wstał i dział dobrze już 3 tygodnie. Właśnie z niego piszę. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA. DZIĘKUJĘ.
  • Poziom 30  
    MastreDziku napisał:
    i dział dobrze
    Już nie długo i znowu padnie.
  • Spec od komputerów
    MastreDziku napisał:
    Po reballingu komputer wstał i dział dobrze już 3 tygodnie. Właśnie z niego piszę.

Rebaling czy wygrzany?
    Ciekawe jak długo podziała?
  • Poziom 11  
    Reballing, działa do tej pory wyśmienicie. Nawet specjalnie pokatowałem go trochę grami i jak na razie (odpukać) śmiga. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.