Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie wybrać słuchawki do 250?

ModernThomas 19 Wrz 2013 07:08 1080 3
  • #1 19 Wrz 2013 07:08
    ModernThomas
    Poziom 7  

Witam. Jako iż moje Creative Fatality Gaming padły, potrzebuję nowych słuchawek z mikrofonem. Budżet jaki mogę przeznaczyć, to 250 zł. Proszę potrakować temat poważnie, ponieważ w ogóle nie znam się na dźwięku a chciałbym mieć dobre słuchawki, z dobrym mikrofonem. Będę ich głównie używał do gier, słuchania muzyki i rozmów na Skype. Preferuję wejście mini-jack. Pozdrawiam.

0 3
  • #2 19 Wrz 2013 10:46
    aou
    Poziom 17  

Może jednak warto naprawić słuchawki które posiadasz. I co to znaczy ,że mamy Cię traktować poważnie? Na elektrodzie raczej wszystko jest na poważnie chyba że wejdziesz w hajdpark.
    1-Creative SB Tactic3D Alpha
    2-Creative HS-850 Draco
    3-AKG GHS-1 Camouflage na alle... całkiem fajna cena promocyjna z 260 na 130 mniej wiecej
    4-Philips SHG 8000

i wiele wiele więcej.

A jeśli chcesz konkretniejsze propozycje napisz do czego będziesz je wykorzystywał.
    Czy chcesz łącze 2 x minijack czy USB???

0
  • #3 21 Wrz 2013 15:19
    strazaq
    Poziom 10  

Zdecydowanie Superlux HD681, ale koniecznie w najnowszej wersji Evo. Są na allegro tanie za 159zł. Taniej w Polsce nie znalazłem. Nie będę się rozpisywał o zaletach i wadach, ale powiem tylko tyle, że wywaliłem AKG i Sennheisery, a zamieniłem na Superluxy. Po prostu tamte grały gorzej. Obecnie nie potrzebuję nic lepszego. Zresztą poczytasz o nich na forach i zobaczysz, że opinie są w 90% takie jak moja. Tylko Superlux HD681 Evo. Szkoda kasy na sprzęt za 400zł i więcej, jeśli te grają tak samo lub lepiej. Do tego dokup mikrofon Zalman i zamocuj sobie na kablu. Mikrofon jest tani, a bardzo dobry. Z tym zestawem daję głowę, że będziesz zadowolony.

0
  Szukaj w 5mln produktów