Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CYFRA + ASTRA - PACE DSR 2221 i PVR BOX+* HD 500 GB Pace

19 Wrz 2013 12:07 3444 4
  • Poziom 10  
    Witam,

Mam pewien problem. Chciałbym odbierać kanały TV z 2 satelit ( ASTRA i HOTBIRD ). Moja konfiguracja wygląda następująco :

Konwerter QUAD ( ponieważ mam 4 dekodery na hotbird )

oraz pojedyńczy konwerter z zezem ( ustawionym na satelitę ASTRĘ )

oraz Przełącznik DiSEqC 1.0 - 4/1

Na pierwszym dekoderze PACE DSR 2221 w ogóle nie wykrywa konwertera tego na ASTRĘ ( brak sygnału )

Na dekoderze PVR BOX+* HD 500 GB Pace wykrywa oba konwertery ( siła sygnału dobra ) natomiast wyszukuje tylko kanały z konwertera na hotbird :/

Gdzie leży błąd ? Czy powinienem mieć inny konwerter ?

Dodam, że na PACE DSR nie mogę ustawić typu konwertera natomiast na PVR BOX mogę ( twin lub pojedyńczy - na obu nie działa )

Proszę o pomoc. Pozdrawiam[/img]
  • Moderator na urlopie...
    3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Nie nie, 4 dekodery odbieraja z hotbirda natomiast w tych czterech znajduje sie dekoder PVR na ktorym mialy by byc 2 satelity ( hotbird + astra ( dodatkowy pojedynczy konwerter z zezem skierowanym na astre ). I tak jak mowie z hotbirda wyszukuje kanaly z astry nie.

Regulamin p. 3.1.13. [TS]
  • Użytkownik usunął konto