Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny VW Passat nie działa. Nie da się wszystkiego zamknąć.

14 Mar 2005 18:33 1635 2
 • Poziom 10  
  autko vw passat 1,9tdi 98r . Od jakiegoś tygodnia nie dziala mi centralny tzn.otwiera wszystkie ale nie da sie zamknąć wszystkich.Centralny orginalny elektryczny alarm zakładany ale dokładnie nie wiem jaki.Sprawdzalem dziś i sterowany jest minusami gdy podpinam jeden przewód do masy to otwiera ale ten drugi do zamykania nie reaguje.Co ciekawe przy włączonym zapłonie normalnie zamyka i otwiera.Blokada drzwi na drzwiach kierowcy dziala na wlączonym i wyłączonym zapłonie tylko wygląda ze ona jestt jakoś inaczej sterowana.
  Cała wiązka w drzwiach kierowcy wchodzi do płytki od sterowania szybami ,ale szyby dzialają i domykanie też kluczykiem.Prosze o jakieś porady gdzie szukać przyczyny
 • Poziom 15  
  Z opisu wynika, że sterowanie zamkami jest prawidłowe, coś szwankuje ze sterowaniem przez pilot alarmu. Niestety bez szczegółowej znajomości układu alarmu nie da się nic konkretnego powiedzieć. Ogólnie można tylko wnioskować, że uszkodzony jest pilot i nie wysyła sygnału do zamykania lub uszkodzony jest człon odbiorczy alarmu - nie przetwarza wysyłanego przez pilot sygnału. Do usunięcia usterki koniecznie musisz poznać typ, schemat i zasadę działania posiadanego alarmu, w przeciwnym wypadku pozostaje doświadczony serwis autoalarmów.
 • Spec od samochodów
  bo tam jest sterowanie plusem i minusem