Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy Hoover HCA 454 - jak podłączyć kable do kompresora

luckyluck161 20 Wrz 2013 17:36 1737 0
    luckyluck161
    Poziom 1  
    Witam!

Mam problem, posiadam lodówko-zamrażarkę Candy Hoover HCA 454 pw alu. 3 lata temu został uszkodzony moduł główny, została ona przerobiona przez technika na sterowanie termoparą, ze względu na brak części zamiennych. Niedawno znalazłem serwis, który ową płytkę mi naprawił. O ile nie było problemu z przepięciem kabli z płytki do płytki, to z tyłu przy kompresorze nie wiem jak przewody połączyć. W sieci nie znalazłem żadnych schematów, czy ktoś wie jak to podłączyć lub posiada taką lodówkę i może zrobić zdjęcia jak to w oryginale było podłączone? Nie wiem czy jakieś kable były przepinane, są dwa luźne, dwa chyba zlutowane i przykryte folią termokurczliwą, a te w czarnym kołnierzu idą od dorobionego regulatora od termopary..

Zdjęcia:

Proszę o pomoc.

Najprawdopodobniej tylko te dwa kabelki były wypięte, a od termopary podłączone.. Tylko że dwa są brązowe i tu by się zgadzało przy zamianie, ale druga para kabli się różni-niebieski i czarny..

Udało mi się w końcu znaleźć serwisówkę od lodówki, ale niestety nie mogę się w niej połapać.. Dodaję ją w załączniku.