Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak ułożyć kanały polsatu z Modułem CAM CI + na LG620s?

zabek7 20 Wrz 2013 18:39 3516 7
  • #1 20 Wrz 2013 18:39
    zabek7
    Poziom 9  

Kupiłem Cyfrowy Polsat z Modułem CAM CI - karta PCMCIA i umieściłem w moim 47 LG620s - znalazłem 1500 kanałów ale chcę mieć je ułożone tak jak na dekoderze i nie w takiej ilości!!
    HELP
    Mogę je pododawać do grupy z ulubionymi ale zajmuje to wieczność a jeszcze jak mam je tam ustawić w kolejności (zmienić ich poprzednie nr)?
    Ręczne ustawianie i wklepywanie nie wchodzi w grę ;-(
    Czy jest jakaś lista kanałów którą mogę pobrać na swój TV i mieć tak jak wcześniej na dekoderze?

0 7
  • #3 20 Wrz 2013 21:48
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

zabek7 napisał:
    Czy jest jakaś lista kanałów którą mogę pobrać na swój TV

Gdzieś na forach znajdziesz, ale nie licz za bardzo na to, a już na pewno na:
    zabek7 napisał:
    mieć tak jak wcześniej na dekoderze?

Każdy ma różne pakiety, różnie to sobie ustawia, grupuje, każdy ma inaczej tematycznie to ustawione.
    Chcesz mieć jak Ty chcesz, niestety, ale:
    mihal2002 napisał:
    trzeba się do pracy zabrać

I zrobić to samemu.

0
  • #4 21 Wrz 2013 11:02
    zabek7
    Poziom 9  

Ale nigdzie, mimo usilnych starań nie znalazłem dla tego TV listy kanałów.
    To jakaś porażka tak załatwić klienta.
    Po co taka karta skoro nie ma takich samych (LEPSZYCH) możliwości jak dekodery?
    Nowość którą można wywalić - ja nie mam czasu na taką zabawę.

Jak ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić by ręcznie nie wklepywać kanałów to piszcie.

0
  • #5 21 Wrz 2013 13:15
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

zabek7 napisał:
    To jakaś porażka tak załatwić klienta.

Ale czego oczekujesz, kto niby ma Ci taką listę przygotować?,
    cokolwiek nie zrobi i tak będziesz niezadowolony, bo.....
    zabek7 napisał:

Biorąc ją chyba miałeś świadomość z czym "to się je".
    zabek7 napisał:

Ty chyba mylisz pojęcia, to jest TWÓJ telewizor, to kto niby ma Tobie stworzyć taką listę, operator odpowiada tylko za sam moduł, nie interesuje go na czym z niego korzystasz, co innego kiedy masz dekoder od operatora, ale dekoderów jest kilka modeli, a tv kilka setek, na których można z takiego modułu korzystać, to jak sobie to wyobrażasz, że ktoś będzie tworzył 2 tyś list programów, nigdzie na świecie, żadna telewizja nie tworzy list programów oprócz dekoderów które sama klientowi "daje" dla swoich klientów.
    zabek7 napisał:
    Jak ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić by ręcznie nie wklepywać kanałów to piszcie.

I tutaj będzie problem, bo brak solucji do tego.
    Też mam własny tuner DVB-S i moduł dla C+ i też muszę z własną listą "naginać", też nikt za mnie tego nie zrobi.
    Poszukaj może jest do tego jakiś program, gdzie to można na komputerze posortować, ustawić, szukasz, zgrywasz listę na pena, do komputera, ustawiasz jak chcesz i wgrywasz tą samą drogą z powrotem.

0
  • #6 21 Wrz 2013 23:14
    Kpc21
    Poziom 23  

zabek7 napisał:

Jak to nie daje? Spójrz na to inaczej. To że możesz ułożyć kanały po swojemu, to właśnie jedna z zalet takiego rozwiązania. Masz pakiet X - nie musisz skakać pilotem po zakodowanych pozycjach z pakietu Y. Nikt ci na siłę nie wciska na listę kanału z reklamami ofert operatora.

Ile czasu może zająć ułożenie po kolei kanałów z oferty Polsatu? Przecież tego jest nie więcej niż kilkadziesiąt sztuk, o ile masz najwyższy pakiet. Lubisz kanały sportowe - możesz je sobie wrzucić na początek. Nie lubisz - wrzucasz je na koniec. Chcesz mieć kanały muzyczne obok siebie - żaden problem. I tak samo z każdymi innymi.

0
  • #7 25 Wrz 2014 07:48
    synoptyk1
    Poziom 1  

miałem podobny problem a\na telewizorze Lg 55la660s. z tego co widzę na nowszych TV nie da się edytować kanałów, już nie mówiąc o zapisaniu pliku z kanałami na pena. jak się wybierze na module CAM listę kanałów np POLSAT, to niestety lista kanałów jest taka jak zapisane na karcie czy tam na module. jedyna opcja to wybrać "inny operator" i przeszukać cały zakres. pododawać kanały do ulubionych interesujące nas (oczywiście będzie ich sporo np. 3 x HBO, ale jeden tylko będzie chodził, reszta z innych platform). zaleta jest taka że później możemy sobie sami ustawiać kolejność kanałów. szukając na tej obszernej liście warto sobie wcześniej ustalić własną kolejność i dodawać filtrując wg alfabetu. trochę to trwa, ale warto się poświęcić, zrobić to raz i mieć spokój.
    polecam parę piwek i orzeszki dla uspokojenia.
    pozdrawiam

0
  • #8 25 Wrz 2014 08:37
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

Wykopaliska!
    Jak ułożyć kanały polsatu z Modułem CAM CI + na LG620s?

0