Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktualizacja Windows 8 --> 8.1

20 Wrz 2013 19:49 1701 5
  • Poziom 10  
    Witajcie, posiadam oryginalny klucz do Windows 8 Pro. W internecie pojawiły się oryginalne obrazy ISO z Windows 8.1. Teraz moje pytanie, czy jeżeli pobiorę sobie taki oryginalny obraz, to czy przeprowadzona przy jego pomocy aktualizacja z płyty będzie na takiej samej zasadzie jak od 18 października ta ze Sklepu Windows (chodzi o zachowanie wszystkich ustawień, plików, zainstalowanych programów, itd)? Czy nie będzie problemu z aktywacją kluczem z Windows 8? Przerabiał już to ktoś?

Pozdrawiam
  • Poziom 42  
    e-gmina napisał:
    W internecie pojawiły się oryginalne obrazy ISO z Windows 8.1

Nie widzę na serwerach MS takowych :-) poza "MSDN" MAK oczywiście.

e-gmina napisał:
    czy jeżeli pobiorę sobie taki oryginalny obraz

Oryginalny to on na pewno nie będzie.

e-gmina napisał:
    Czy nie będzie problemu z aktywacją kluczem z Windows 8?

Jak zapewnia sam MS nie powinno być.

e-gmina napisał:
    (chodzi o zachowanie wszystkich ustawień, plików, zainstalowanych programów, itd)?

Gdyby nie mój prywatny backup w Acronisie to dane poszłyby w "las". Dlatego nikt Ci na to pytanie nie odpowie jednoznacznie. Czysto teoretycznie nie powinno być problemu.
  • Poziom 10  
    sPeRaCz.PL napisał:
    Nie widzę na serwerach MS takowych :-) poza "MSDN" MAK oczywiście.

Dokładnie - chodzi mi o MSDN i TECHNET, a co za tym obrazy są już np. na chomiku :D SHA się zgadza, więc są to oryginalne ISO. No też się waham przed tą aktualizacją, choć bardzo mnie to kusi, bo do 18 października sporo jeszcze czasu :D
  • Poziom 42  
    Skoro sumy kontrolne się zgadzają nie znaczy, że jest to oryginał - znaczy to jedynie, że obraz nie został zmodyfikowany.

e-gmina napisał:
    obrazy są już np. na chomiku

Siedlisko piractwa.
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    e-gmina napisał:
    a co za tym obrazy są już np. na chomiku

Prowadź zatem dyskusję na Chomiku. Temat zamykam.