Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW GAMMA 4 głośniki. Czy radio ma tyle wyjść?

14 Mar 2005 21:01 1907 7
  • Poziom 18  
    Witam.
    Czy radio VW GAMMA Philipsa ma wyjście na 4 głośniki?
    Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Przeciez to w samym radiu w ISO mozna zauwazyc.Choc spodkałem sie kiedyś w Blaupunkcie jakimś nie pamietaam modelu puło 8 pinow i 4 na tył były w srodku na płytce nie podłaczone.
  • Spec od car audio
    Tak Gamma 4 Philipsa ma wyjście na 4 głośniki. Oraz 2 wyjścia liniowe (na subwoofer w domyśle) oraz sterowanie zmieniaczem Panasonic LV1110 (lub inny z przelotką).
  • Poziom 18  
    Pytam się oto, ponieważ mam do tylnych drzwi podciągnięte kable do głośników.Podłączyłem je i nie chcą grać. Dodam,że głośniki w pełni sprawne.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Wyciśnij gałki regulacji tonów, pociągnij je trochę do siebie i pod jedną jest fader. Ustaw na środek.
  • Poziom 18  
    Dzisiaj sprawdziłem jak mówiłeś.Rzeczywiście było ustawione tylko na głośniki przednie.Po ustawieniu na środek gra również na tył.Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.
  • Spec od car audio
    I to jest właściwa reakcja. Zamiast zacząć od dłubania trzeba zacząć od spraw najprostszych. Bo często to one są przyczyną pozornie dużych problemów. Miłego słuchania.
  • Poziom 18  
    Sprawa rozwiązana.Fader był ustawiony tylko na przód.Po przestawieniu, działają i głośniki tylne
    Zamykam temat.