Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HELUPOWER
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagemcom D14T - Niemożność połączeń tel.

21 Wrz 2013 12:06 1098 2
  • Poziom 7  
    Chodzi mi o model telefonu bezprzewodowego - Sagemcom D14T.
    Dopiero co dostałem w prezencie ten sprzęt i pojawiły się problemy. Otóż - zgodnie z instrukcją obsługi - włożyłem baterię do słuchawki, zacząłem ładowanie (podobno na 15h, choć ten czas dawno minął) to trwa i trwa - ikona baterii ciągle miga... Poza tym gdy słuchawka jest w bazie i trwa ładowanie połączenia wych i przych. normalnie działają. Ale gdy już odłączyłem ładowanie nic z tego, panuje cisza!
    Czy to znaczy, że baza cały czas musi być podłączona do gniazdka elektr.? A może coś źle robię?
  • HELUPOWER
  • Użytkownik usunął konto  
  • HELUPOWER
  • Poziom 7  
    R-MIK napisał:
    Stempel2012 napisał:
    (...)
    Czy to znaczy, że baza cały czas musi być podłączona do gniazdka elektr.? A może coś źle robię?

Czytałeś instrukcje obsługi? Pewnie nie! Myślisz, że "baza" bierze energię z kosmosu?

A Ty czytałeś mój post? Pewnie tylko ostatnie zdanie.
    Zasugerowałem się instruktorskim wyrażeniem "przed pierwszym użyciem słuchawki, należy ją naładować przez okres 15 godzin". Czyli tak jak jest w komórkach, po naładowaniu odłącza się kabel zasilający, telefon używa się aż do rozładowania baterii, by kolejny raz naładować...
    Jeśli jest inaczej to... dupa. :cry: Czyli baza musi być na amen podpięta do zasilania? :cry:
    Jestem laikiem jeśli chodzi o tel. bezprzewodowe, ale czy są takie modele, które nie wymagają ciągłego podłączenia do zasilania prądem elektr.?

Ps. Niestety, ale chyba wujek google już mi odpowiedział na moje ostatnie pytanie. Nie ma... :cry: 8-O