Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

JVC KDR-331 - Nie czyta formatu MP3

marco177 21 Sep 2013 17:51 1986 4
    marco177
    Level 20  
    Witam. Zakupiłem nowe radio JVC KDR-331. Po nagraniu w formacie audio wszystko ładnie odtwarza, natomiast nie chce w formacie Mp3.- Widzi tylko jeden utwór i go odtwarza ale nie ma dźwięku. Płyta oczywiście zamknięta.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Grzegorz740
    Level 36  
    Może płytę z mp3 spróbuj nagrać na wolniejszych obrotach , a potem spróbuj nagrać na maksymalnych obrotach. Spróbuj nagrać na dobrej płycie na przykład na Verbatimie.

Może w instrukcji do radia jest napisane z jaką prędkością nagrywać płyty aby była możliwość ich odtworzenia.
    marco177
    Level 20  
    Na razie przetestowałem na zwykłej płycie speed 4x i bez zmian. Teraz będę testował Verbatim'a.
  • Helpful post
    Grzegorz740
    Level 36  
    A w instrukcji do radia nic nie pisze na temat odtwarzania mp3 ? Jakie płyty trzeba zastosować i jak je nagrywać ? Przecież musi być coś napisane. Może nie rozpoznaje folderów , może trzeba zmienić bitrate mp3 , może ma być stałe a nie zmienne. Może ma być bitrate nie 320 tylko 190 , czy 180?

Coś musi być na rzeczy skoro w specyfikacji pisze,że radio odtwarza MP3. Może też tak być ,że nie odtwarza DVD z mp3 tylko płyty CD.

Takie pomysły przyszły mi w tej chwili do głowy.
    marco177
    Level 20  
    Sprawa rozwiązana.

Chodziło o system zapisywania plików przez program do nagrywania. Moje radio nie czyta formatu UDF. A niektóre programy do nagrywania (w tym mój) domyślnie miał ustawiony format UDF. Zmieniłem na ISO i problem znikł. :D

Zamykam.