Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 4s - Odblokowanie Go

sebakoxek 22 Wrz 2013 12:25 5151 6
  • #1 22 Wrz 2013 12:25
    sebakoxek
    Poziom 11  

Witam,
    Przywiozłem z zagranicy iphone 4s dla dziewczyny kupiłem go od znajomego.
    Mam problem bo komputer mi go nie czyta instaluje instaluje a potem przerywa że nie może zainstalować urządzenia przez co itunes mi go nie widzi.
    Nie mogę pobierać żadnych aplikacji z poziomu telefonu.
    Telefon jest z jailbreakowany tak mi się wydaje bo gdy chce go z jailbreakować za pomocą tej strony : http://jailbreakme.com/
    Nic z tego nie wychodzi wyskakuje jakiś komunikat. Na pulpicie mam cydie wiec chyba on jest odblokowany a mimo to nie mogę wgrać żadnych aplikacji i nie chce mi się połączyć z komputerem.

• #2 22 Wrz 2013 14:25
    TomekxD
    Poziom 29  

sebakoxek napisał:

jakiś komunikat.

Konkrety... Kabel sprawny?

• #3 22 Wrz 2013 19:23
    sebakoxek
    Poziom 11  

"protip: this looks better on WebKit or Firefox because we are too lazy make an alternate website"

Comeback on your iphone, ipad or ipod tuch to use jailbreakme
    This site is very old by now and does not support recent firmware but you can still use it.

Tak kabel sprawny, ihpone się normalnie ładuje

• #4 23 Wrz 2013 10:29
    rtvkce
    Poziom 29  

Masz nieobsługiwaną wersję oprogramowania. Podstawy j.Angielskiego

• #5 23 Wrz 2013 11:09
    sebakoxek
    Poziom 11  

serio ? nie wierzę :) tyle to sam wiem tylko nadal nie wiem jak to odblokować :)

• #6 23 Wrz 2013 11:45
    sm233
    Poziom 36  

Z tego co widzę to nie masz nawet najmniejszego pojęcia o iphone. Jedyne odblokowanie to poprzez serwery apple. Za to musisz zapłacić i to często dość solidnie. Cena zależy od sieci i ewentualnie statusu czarnej listy. Żaden jailbreak tu nie pomoże, a strona jailbreakme nie działa dla 4s. Po numerze imei sprawdź sieć, znając sieć na którą masz simlocka poznasz cenę. Jeśli chcesz instalować aplikacje to wywal konto appstore które na nim jest i załóż swoje nowe, potem na ten login ściągasz wszystko przez appstore. Jak masz cydię to coś tam jeszcze jest ale niewiele.

• #7 10 Paź 2013 22:31
    sebakoxek
    Poziom 11  

no niestety nie mam pojęcia 1 iphone jaki wgl wziąłem do ręki ... Jeżeli chodzi o czytanie sim czyta wszystkie bardziej chodzi mi o instalowanie aplikacji Smile z tym mam problem i z połączeniem i synchronizacją z komputerem Smile .
    Dźwięk wykrycia sprzętu jest ale sterownik nie chce się pobrać (mam windows 7 )
    mogę uruchomić funkcje undisk i normalnie kasować lub wycinać rzeczy z iphona wgrać nie mogę bo wyskakuje jakiś błąd.
    Pomoże mi ktoś to ogarnąć?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME