Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wybór golarki elektrycznej.

22 Wrz 2013 12:47 1962 8
  • Poziom 21  
    Witam

Chciałbym sobie kupić golarkę elektryczną tylko jaką? Widzę, że Braun chyba przoduje w tym, brat też używa Brauna golarki, ale jego o radę nie pytam. Cena w sumie nie tak istotna, oczywiście nie przesadnie droga, ale być może wezmę na raty. Dobrze, żeby było w niej coś takiego, że można regulować długość golenia tak aby można było modelować zarost. Dodatkowo mam wrażliwą skórę, często była podrażniona podczas golenia się zwykłymi żyletkami, więc tym też proszę się kierować doradzając mi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Nie jest to rada jakiej oczekuje. Poczekam kilka godzin na różne opinie tutaj, może jakieś konkretne modele się pojawią i wtedy się udziele w temacie ponownie.
  • Poziom 40  
    Phillips jest bardzo dobry a na braunie psy wieszają. Drogi w eksploatacji i awaryjny.
  • Poziom 21  
    Jaki model konkretnie jak już chodzi o Philipsa? Ogólnie warto kupować sobie taką golarkę? Chwalicie sobie zastąpienie zwykłej taką?
  • Poziom 18  
    adrianoz napisał:
    Jaki model konkretnie jak już chodzi o Philipsa? Ogólnie warto kupować sobie taką golarkę? Chwalicie sobie zastąpienie zwykłej taką?

ja mam akurat model PT 725, ponieważ nie zależało mi na goleniu na mokro, tylko zasilaniu akumulatorowo - sieciowym. Mam jeszcze starszy model Brauna seria 3. Co mogę powiedzieć o jednej, jak i o drugiej? Otóż Braun jest dobry, gdy utrzymywałem swojego czasu bródkę, wtedy płaska głowica dokładnie odcinała linię zarostu. Natomiast gorzej goliło się policzki.
    Phillips z kolei lepiej goli policzki i gładkie powierzchnie, teraz gdy nie zapuszczam bródki, to jednak Phillips wydaje mi się lepszą golarką, ma większą powierzchnię golącą i samo golenie idzie szybciej.
    Na pewno w jakimś stopniu golenie zwykłą maszynką jest dokładniejsze, ale gdy byłem w podróży, gdzie nie miałem możliwości golenia się tradycyjnie, maszynka okazała się niezastąpiona.
  • Poziom 21  
    Mi chodzi żeby zarost czasem po prostu podgalać i zostawiać jedną długość, więc temu też szukam takiej golarki żeby była taka opcja.
  • Użytkownik usunął konto