Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki A4Tech - Ogarnięcie kabelków

pepebeen 22 Wrz 2013 17:15 1125 2
  • #1 22 Wrz 2013 17:15
    pepebeen
    Poziom 8  

Witam. Mam zamiar przerobić słuchawki na "pilota", którego potrzebuję do odblokowania divxów w telewizorze LG 450LD. Cała instrukcja znajduje się pod adresem http://anadoxin.org/blog/lg-42-ld-550-divx-usb-odblokowanie
    Robię wszystko z instrukcją, lecz słuchawki mam trochę inne i potrzebuję pomocy. Domyślam się, że autor użył kabla ze słuchawek, w których szły 2 kable bezpośrednio do jednej i drugiej słuchawki. Ja mam badziewie A4Tech evolution, w których kabel idzie do jednej słuchawki i z niej do drugiej. Na obrazku dokładniej widać.

Słuchawki A4Tech - Ogarnięcie kabelków

Proszę mi powiedzieć, które kable mam podłączyć do diody, żeby mi ten wynalazek wyszedł i działał. Czy w ogóle to jest możliwe? :)

@edit Czy mogę po prostu wziąć 2 takie kabelki i podłączyć do diody i wtyczki jack, tak jak w instrukcji bloggera?

0 2
  • #3 22 Wrz 2013 21:58
    pepebeen
    Poziom 8  

Dzięki za odpowiedź. Zrobiłem inaczej, ale to jeszcze nie jest produkt końcowy. Uciąłem kabel przy jacku (niestety nie jest on taki sam, jak w artykule) i mam teraz 3 kabelki: biały, niebieski i zielony. Jutro pokombinuję różne układy w styku z diodą, w końcu powinno w którymś zadziałać.
    Metoda ogólnie działa, różni ludzie potwierdzali.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo