Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje

22 Wrz 2013 20:43 6546 1
 • Poziom 1  
  Witam,
  Padł mi tablet Lenovo na Androidzie.
  Nie pomaga miękki reset, twardy reset, nie pomaga próba bootowania (Vol -, power). Swieci się wprawdzie logo "Lenovo" jak przy normalnym uruchamianiu ale nie przechodzi dalej.

  Nie da się zakończyć żadnej operacji z menu bootowania.
  Nie próbowałem postawić go z zewnetrznej karty (jest taka opcja w menu) bo nie wiem jak.
  Wersja systemu Honecomb z ostatnimi aktualizacjami (czyli chyba sprzed roku) bo nowszych dla tego urządzenia nie było.

  Wcześniejsze objawy to problem z ładowaniem i baterią. Bateria chyba po prostu nieco się zużyła bo wcześniej trzymała ok 3 dni, ostatnio jeden.
  Z ładowaniem bo kiedy tablet był ładowany to musiałem go wyłączać ponieważ cyklicznie się wybudzał i usypiał, więc wtedy ładowanie trwało strasznie długo.
  Był ostatnio ładowany nieoryginalnym kablem 1A (oryginalnie 2A) ładowarka oryginalna.
  W załączeniu dwa zdjęcia jaki pojawia się komunikat przy próbie normalnego uruchomienia oraz przy próbie odzyskiwania systemu.
  Wygląda jakby brakowało jakiegoś pliku.
  Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje
 • Poziom 13  
  Witam,
  mam podobny bądź taki sam problem. Tablet Lenovo Model: 60046.
  Przy próbie włączenia świeci się wprawdzie logo "Lenovo" jak przy normalnym uruchamianiu ale nie przechodzi dalej. Przy próbie uruchamiając przyciskami power + volume down nie uruchamia się instalator tylko wyskakuje informacja " The device is in META MODE. Long press power button to normal boot ".
  Wcześniej udało mi się jakoś (ale nie wiem jak) wejść w tryb gdzie były 3 opcje, już nie pamiętam jakie, ale miedzy innymi reboot system. Nie wiedziałem co wybrać, więc wyłączyłem tablet.
  Odświeżenie tematu.