Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje

Red_Bird 22 Sep 2013 20:43 7848 1
    Red_Bird
    Level 1  
    Witam,
    Padł mi tablet Lenovo na Androidzie.
    Nie pomaga miękki reset, twardy reset, nie pomaga próba bootowania (Vol -, power). Swieci się wprawdzie logo "Lenovo" jak przy normalnym uruchamianiu ale nie przechodzi dalej.

Nie da się zakończyć żadnej operacji z menu bootowania.
    Nie próbowałem postawić go z zewnetrznej karty (jest taka opcja w menu) bo nie wiem jak.
    Wersja systemu Honecomb z ostatnimi aktualizacjami (czyli chyba sprzed roku) bo nowszych dla tego urządzenia nie było.

Wcześniejsze objawy to problem z ładowaniem i baterią. Bateria chyba po prostu nieco się zużyła bo wcześniej trzymała ok 3 dni, ostatnio jeden.
    Z ładowaniem bo kiedy tablet był ładowany to musiałem go wyłączać ponieważ cyklicznie się wybudzał i usypiał, więc wtedy ładowanie trwało strasznie długo.
    Był ostatnio ładowany nieoryginalnym kablem 1A (oryginalnie 2A) ładowarka oryginalna.
    W załączeniu dwa zdjęcia jaki pojawia się komunikat przy próbie normalnego uruchomienia oraz przy próbie odzyskiwania systemu.
    Wygląda jakby brakowało jakiegoś pliku.
    Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje Lenovo tablet ThinkPad Android - Nie wstaje system, nie resetuje, nie bootuje
    ficon
    Level 13  
    Witam,
    mam podobny bądź taki sam problem. Tablet Lenovo Model: 60046.
    Przy próbie włączenia świeci się wprawdzie logo "Lenovo" jak przy normalnym uruchamianiu ale nie przechodzi dalej. Przy próbie uruchamiając przyciskami power + volume down nie uruchamia się instalator tylko wyskakuje informacja " The device is in META MODE. Long press power button to normal boot ".
    Wcześniej udało mi się jakoś (ale nie wiem jak) wejść w tryb gdzie były 3 opcje, już nie pamiętam jakie, ale miedzy innymi reboot system. Nie wiedziałem co wybrać, więc wyłączyłem tablet.
    Odświeżenie tematu.