Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką pilarkę kupić? STIHL,OLEO MAC,PARTNER ,HUSQVARNA

22 Wrz 2013 22:49 26094 5
  • Poziom 7  
    Witam. Doradźcie mi jaką pilarkę z tych czterech kupić. Używać jej będę głównie do cięcia drewna na opał i sporadycznej wycince drzew o średnicy do 30 cm.Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
    STIHL MS170
    OLEO-MAC GS 350
    PARTNER P350S
    HUSQVARNA 240 E
  • Poziom 22  
    oleo mac i partner odpuść na starcie, mam tego dziadostwa do roboty od groma w warsztacie, stihl i husqvarna na pewno cie szybko nie zawiodą na posiadam husqvarne i służy mi już około 10 lat bez najmniejszego problemu, a nie jest oszczędzana raz do roku kilka tygodni w lesie, okoliczne ścinki i około 20 m3 drewna tnie w roku. obecne sprzęty husqvarny jak i stihl-a niestety widać że spadłu na jakości ale nadal jest to sprzęt który warto kupić, jeśli ma być na lata i pracować bezawaryjnie to tylko te dwie marki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dobrej jakości i z dobrym silnikiem pilarki spalinowe ma Stiga, jakiś miesiąc temu mąż sobie zakupił pilarkę model SP375Q i jest zadowolony
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich, także piszących tu sprzedawców i dealerów, szczególnie firmy stihl i husqvarna. Posiadam prawie nie używaną pilarką stihl ms 250 z chińskim gaźnikiem ZAMA i spala 2-3 raza więcej niż stara i wyjechana 023 ale z gaźnikiem stihl. Różnica w cenie gaźnika ok 60- 100 zł ale klientowi nikt wyboru nie dał. Jak produkują w chinach to niech tam sprzedają. Może czas pokazać jakiemuś producentowi co znaczy dbać o markę ??? Może lepiej kupować produkty markowo chińskie i dawać zarabiać tylko chinom, zamiast oprócz tego niemcom, szwedom itd. Ktoś mi chwalił makitę ale nie wiem co tam chińskiego, kiedyś to była dobra firma, zresztą jak stihl. Jeszcze jedno Stihl ms 250 i wiele innych modeli ma taką konstrukcję filtra powietrza, że cząsteczki wlatują do gaźnika - plastikowa ściągana część do czyszczenia styka się z plastikową obudową zero uszczelnienia !!! Korki do wlewu paliwa i oleju są zagłębione z oringami w obudowie i przy odkręcaniu wpadają do zbiorników zanieczyszczenia. Niemiecka precyzja ...