Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm SPACE- instrukcja obsługi

15 Mar 2005 09:47 5947 9
  • Level 10  
    Nie wiem jak wczytać nowego pilota, czytałem już inne posty na ten temat niestety u mnie w pilocie nie ma żadnych zworek, alarm pochodzi prawdopodobnie z 1999r. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
  • Level 10  
    Wstarszych centralkach byla zworka ale jedna noga ucieta ale mozna bylo ja zlaczyc inacisnac pilota

Dodano po 52 [sekundy]:

Wstarszych centralkach byla zworka ale jedna noga ucieta ale mozna bylo ja zlaczyc inacisnac pilota
  • Level 11  
    Witam! Poszukuję opisu i schematu do alarmu SPACE COP, dokładnie typu nie znam, jedyne co mogę bliżej podać to oznaczenie widniejące na obowdzi drukowanym: WIE-128A.SCH. Zmontowany na układzie MC68HC705P6ACDW
  • Level 10  
    Okazało się że piloty mi padły, teraz mam problem z zakupienie do tego alarmu nowego pilota, może ktoś ma namiary na jakiś sklep albo na producenta tych alarmów podobno znajdują się gdzieś na pomorzu, może ewentualnie ktoś ma takiego pilota do sprzedania. Ewentualny kontakt na gg 3591260
  • Level 12  
    @laiq
    te piloty możesz dostać w Gdańsku róg Grunwaldzkiej i Kołobrzeskiej.Jest to firma Cerbis. Zadzwoń na informacje to ci podadzą nr telefonu lub moge ci dac go ale dopiero w poniedzialek bo numer mam w warsztacie.
  • Level 10  
    Dziękuję za pomoc, już znalazłem na necie ich stornę w poniedziałek do nich zadzwonię.
  • Helpful post
    Level 14  
    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe CERBIS
    80-309 Gdańsk
    Al. Grunwaldzka 417
    tel. 554-83-04
  • Level 10  
    Właśnie dostałem od nich odpowedź, chcą za pilota 100zł czyba i porąbało, wolę założyć sobie nowy alarm.