Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów?

mateuszpozn 23 Wrz 2013 23:07 1197 5
  • #1 23 Wrz 2013 23:07
    mateuszpozn
    Poziom 8  

Witam.
    Posiadam dwa monitory Beston B-40 MINI, lecz niestety obydwa mają uszkodzone głośniki niskotonowe. Zwracam się z prośbą o pomoc w doborze tychże głośników. Na oryginalnym głośniku jest tylko napis " SW-10 P1T-01", więc google niestety nie pomoże :/. O samych monitorkach też nic w internecie nie ma :!: . Dodam, że impedencja tych głośników (niskotonowych) to 4Ω. Monitory są całkowicie wykonane z aluminium, a ich objętość to ok. 2L. Na zdjęciach podaje dokładne wymiary samego głośnika jak i monitorów, oraz zdjęcie zwrotnicy zainstalowanej w monitorach.
    Pozdrawiam :)

Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów? Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów? Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów? Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów? Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów? Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów?
    Jaki głośnik niskotonowy do tych monitorów?

0 5
  • #3 24 Wrz 2013 16:57
    mateuszpozn
    Poziom 8  

Dziękuje za odpowiedź, ale niestety głośniki oprócz uszkodzeń mechanicznych mają także popalone cewki, więc nie mam innego wyjścia jak zakup nowych.
    Co więc byście polecili?

0
  • Pomocny post
    #4 24 Wrz 2013 19:27
    398216
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 24 Wrz 2013 22:56
    mateuszpozn
    Poziom 8  

dj-MatyAS, dziękuje za obszerną odpowiedź.

Znalazłem w ofercie STX taki głośnik: http://stx.pl/wm-stx-4-1-100-8-f-s-mc.html ,lecz z tego co wyczytałem w opisie, to zalecana objętość kolumny zamkniętej to 3L,
    więc za dużo. Niestety w sprzedaży mają tylko wersje 8Ω. Szukać czegoś tego pokroju?

0
  • #6 25 Wrz 2013 11:32
    398216
    Użytkownik usunął konto