Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

normstahl - programowanie klawiatury kodowej

alihahru 24 Wrz 2013 00:18 3072 12
  • #1 24 Wrz 2013 00:18
    alihahru
    Poziom 6  

Witam. Posiadam klawiaturę bezprzewodową, kodową FCT/EL 433, 92 Mhz 3kanałowa firmy normstahl i bramę normstahl model Magic 600 . Mój problem polega na tym że nie potrafię zaprogramować tej klawiatury. Czy posiada ktoś z was instrukcje? Proszę o pomoc z góry dziekuję.

0 12
  • #2 09 Paź 2013 08:20
    marg_pl
    Poziom 12  

Instrukcja do czego?
    Do klawiatiury jest indywidualna - na kazdej instrukcji jest podany indywidualny kod do wykonania resetu.
    Jesli nie masz instrukcji od swojej klawiatury lub samego kodu do resetu to klawiatura jest smieciem.
    Nawet Normstahl Entramatic Polska nie pomoże, chyba ze bedziesz uzytkował na fabrycznym kodzie - nie pamietam jaki - wybacz.

0
  • #3 09 Paź 2013 10:33
    alihahru
    Poziom 6  

Witam. Posiadam instrukcje, oryginalny kod lecz nie potrafię z tej instrukcji zaprogramować tejklawiatury.

0
  • #4 09 Paź 2013 12:47
    marg_pl
    Poziom 12  

Przecież jest tam instrukcja rysunkowa- prostszej już nie ma.
    Najpierw prosze nadać swój kod, potem ją dopiero programować do napędu.
    Uda się...

0
  • #5 10 Paź 2013 15:23
    alihahru
    Poziom 6  

W załączniku przesyłam fotki urządzeń które posiadam i za nic na świecie nie potrafię tego zaprogramować. Inne urządzenia tej firmy nie sprawiły mi tyle problemu co ta klawiatura. Czy może ktoś mi pomóc i napisać krok po kroku jak zaprogramować ten automat z klawiaturą. Proszę o pomoc.

0
  • #6 17 Paź 2013 19:59
    matrix0606
    Poziom 14  

Cały czas pracuję nad tym jak zmieniać w niej kod. Raz mi się udało, niestety nie pamiętam kombinacji klawiszy. Jak ogarnę to dam znać.

Ostatnio jedna firma przesłała mi szereg instrukcji do Normstahl'a, ale nie miałem jeszcze czasu przejrzeć.

0
  • #7 17 Paź 2013 22:36
    marg_pl
    Poziom 12  

Aby zresetować wprowadzony kod wymagana jest instrukcja od konkretnej klawiatury - indywidualny kod resetowania.

0
  • #8 18 Paź 2013 12:39
    alihahru
    Poziom 6  

Tak mam kod mam instrukcję, ale nic z niej nie rozumiem.

0
  • #9 18 Paź 2013 14:44
    marg_pl
    Poziom 12  

1. Najpierw zaprogramuj sobie sam kod w klawiaturze rysunki w instrukcji
    2.pozniej wykonaj jej programowanie do napedu - tez masz rysunki w instrukcji.
    Jesli masz naped Magic programowanie jest troszke inne.
    3. Używaj klawiatury.

Jesli nie potrafisz wykonać tego co jest narysowane wezwij serwisantów z najbliższego punktu Normstahla dla Ciebie, oni to zrobią - odpłatnie.
    Lokalizacj na stronie N. zakładka Dystrybutorzy/APS.

Naprawde nie da sie prościej tego wytłumaczyć niż jest w tej instrukcji narysowane. Zawsze masz opcje resetowania...

0
  • #10 18 Paź 2013 19:09
    alihahru
    Poziom 6  

No właśnie mam napęd MAGIC 600 i nie mogę zaprogramować tej klawiatury z napędem.

0
  • #11 19 Paź 2013 21:58
    matrix0606
    Poziom 14  

W poniedziałek przejrzę instrukcje jakie dostałem do normstahl'a i dam znać co i jak.

0
  • #12 19 Paź 2013 22:47
    alihahru
    Poziom 6  

Czy posiada Pan taką bramę i taką klawiaturę ? Ktoś napisał mi że brakuje tam jakiegoś modułu ( płytki ) i dlatego nie mogę tego zaprogramować. Czy to prawda ?

0
  • #13 20 Paź 2013 19:06
    matrix0606
    Poziom 14  

Nie pan tylko per Ty.
    Bramy nie posiadam tylko mam klawiaturę i zbiór instrukcji. A zajmuję się automatyką w zasadzie zawodowo, ale niestety normstahl jest dość trudną do ogarnięcia firmą. Ich obrazkowe instrukcje są ogólnie do bani.
    Niby wydają się proste ale to głupota. To już Nice ma lepsze instrukcje a przede wszystki dobre zaplecze techniczne, bo o FAAC'u nie będę wspominał bo z nimi współpracuje mi się super.

0
  Szukaj w 5mln produktów