Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Electrolux - szukam opinii

24 Wrz 2013 09:59 2931 1
  • Poziom 10  
    Witam

Zachęcony dobrymi opiniami znajomych mam zamiar zakupić pralkę firmy Electrolux
    Chętnie poznam zdanie obecnych użytkowników co do problemów czy serwisu.
    Na dzień dzisiejszy wybieram pomiędzy modelami EWP 11066TW, EWP 1064TEW

Może jeszcze jakies podobne warte zakupu, w cenie do ok.1200 zł
  • Poziom 9  
    Nie odpowiem Ci jakie są dzisiejsze modele pralek Electrolux, ale mogę opisać moje użytkowanie pralki Electrolux EW1067F.
    Kupiona w listopadzie 2003 roku za blisko 2000 zł . Na naklejce z numerem seryjnym "Made in Sweden" , choć ponoć - jak wieść gminna niosła- i tak robili je we Włoszech. Po tygodniu wyszły błędy montażowe oraz zastosowanie złego fartucha :-D . Wizyta autoryzowanego serwisu, odmowa naprawy, "bo ten typ tak ma". Pomogło napisanie do Electrolux Polska . Zareagowali błyskawicznie. Przyjechał szkoleniowiec "specjalista krajowy" i załatwił sprawę koncertowo i definitywnie. Pralkę rozebrał, złożył, wymienił co tam trzeba. Potem bezawaryjna praca, aż po 7 latach padła pompa recyrkulacji. Wymiana 400 zł. Potem spokój. Kilka tygodni temu zatrzymała się podczas prania i już nie ruszyła. Wizyta serwisu na następny dzień. Diagnoza- padła elektronika, a przy okazji silnik do wymiany bo coś tam. Pralka odjechała do "krainy wiecznych prań" ;-)
    Służyła rewelacyjnie przez 10 lat, a praliśmy wtedy sporo, około 10 prań tygodniowo....
    Dziś kupiłbym znów wysoki model electroluxa ale niestety $$$ :-(