Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 5830TG - Mikrofon przerywa w Skype

24 Wrz 2013 12:33 2349 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich, od razu przepraszam jeśli to nie tu powinien być ten post.
    Mam następujący problem w czasie rozmów przez Skype u niektórych przerywa mi słowa, lub zdania. Ja słyszę wszystko super a rozmówcy skarżą się, że rwie mi się głos. Myślałam, że jest to wina zestawu słuchawkowego więc kupiłam inny - Creative. Niestety. Co ciekawe gdy odłączam mikrofon słuchawek i jadę na tym z laptopa to nic już nie przerywa.
    Próbowałam konfiguracji w systemie ale tam wcale nie widzę żeby wykrywał słuchawki jest ikona głośników lapsika i pod nią interfejs spdif i tyle.
    Internet mam radiowy download ok. 4 Mbps , upload 0,50 Mbps. Ping 13 jeśli to istotne.
    Jeśli ktoś ma pomysły o co w tym możne chodzić to proszę o pomoc bo mam już tego serdecznie dość :cry:
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Jeżeli jest to samo na kilku zestawach słuchawkowych, spróbowałbym nagrać dźwięk z mikrofonu na komputer. Jeżeli z podłączonym zestawem będzie przerywać także ten nagrany, być może jest problem z gniazdem na płycie.
  • Poziom 2  
    Echo Sound Test w Skype nagrywa mnie z idealną wręcz ostrością bez żadnych problemów, nic nie przerywa, nie ma trzasków ani szumów. Ale w pracy każdą lekcję nagrywa mi Skype Call Recorder i tam gdy odtwarzam sobie lekcję słyszę że mnie przerywa. U niektórych mniej, u niektórych więcej, u niektórych wcale.
  • Poziom 2  
    Zapomniałam dopisać: headset to Creative Fatal1ty z doczepianym mikrofonem.