Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

E-811 - Zestaw 4 kamer bezprzewodowych do monitoringu mieszkania

24 Wrz 2013 14:02 3768 16
  • Poziom 13  
    Jak w temacie potrzebuje znajomemu zrobić monitoring nie ma za bardzo możliwości pociągnięcia kabli dlatego chce użyć kamer bezprzewodowych E-811 na przykład ale cały czas mam problem co kupić żeby sygnał z tych 4 kamer się nagrywał co najmniej 48h albo żebym mógł podglądać te kamerki przez Internet.
    Kamerki te ze względu na rozmiar gdyż chce je poukrywać tak samo skrzynkę nagrywającą.
  • Poziom 31  
    Te kamerki to tylko do zabawy. Cytat z opisu:
    "Kamera gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku (380 linii tv) oraz wysoką stabilność przekazu radiowego.
    Posiada duży zasięg dzięki temu, że sygnał 2.4 GHz doskonale przenika przez przeszkody (ściany i stropy budynku)."
    Takich bzdur już dawno nie czytałem.
  • Poziom 13  
    No to skoro twierdzisz ze są kiepskie to jak byś mógł doradzić jakaś inna. Bo to nie ma być profesjonalny monitoring tylko monitoring niewiernej kobiety hehe.
  • Poziom 25  
    Czarnybytom to barachło z tytułu nawet do takiego celu się nie nada - tak jak napisał Ci Marek31415 to są zabawki które albo w ogóle nie będą działać albo obraz będzie porażająco słaby ;)
  • Poziom 13  
    No to jak nie ta kamerka to jaka micro kamerkę mi doradzacie i jaki rejestrator do tej kamerki ?? Bo to jest bez sensu jak wszyscy będą pisać ze ta kamerka jest do kitu ale nie piszą jaka inna wybrać :D
  • Poziom 28  
    Jeżeli monitoring ma być w obrębie jednego budynku to można spróbować adapterów sieciowych wpinanych w gniazda sieciowe 230V. Na pewno to lepsze rozwiązanie niż stosowanie zabawek z wbudowanym WiFi a z drugiej strony tańsze, niż stosowanie kamer i oddzielnych AP.
  • Poziom 13  
    No to może TVT-100 lub TVT-120 ??
  • Poziom 28  
    To może podaj chociaż jakiż przybliżony budżet oraz jakieś wymagania co do monitoringu, czy ma być widać igraszki w szczegółach, czy tylko, że "coś tam" się dzieje. :)
  • Poziom 13  
    Jeśli chodzi o kasę to 1000/2000 a jeśli chodzi o jakość to chodzi o to żebym mógł rozpoznać osobę i to wystarczy bo w teorii wiemy kim ta osoba jest ale potrzebny jest dowód.
  • Poziom 16  
    Zostawiając na chwilę jakość… Monitoring mieszkania kamerami na 2,4 ghz :) ? To chyba jakiś żart :) Każdy z odbiornikiem 2,4 będzie oglądał co jest w środku i co się dzieje…
    W ogóle montowanie w mieszkaniu większej ilości bezprzewodówek to porażka, przecież to non-stop nadaje a to nie jest zbyt zdrowe…

• Poziom 43  
    beerman napisał:
    Zostawiając na chwilę jakość… Monitoring mieszkania kamerami na 2,4 ghz :) ? To chyba jakiś żart :) Każdy z odbiornikiem 2,4 będzie oglądał co jest w środku i co się dzieje…
    W ogóle montowanie w mieszkaniu większej ilości bezprzewodówek to porażka, przecież to non-stop nadaje a to nie jest zbyt zdrowe…

W jaki sposób każdy z odbiornikiem 2,4 GHz będzie oglądał obraz z kamer ? Co Ty piszesz, znasz chociaż zasadę działania w/w kamer, wiesz na czym polega szyfrowanie danych itp. ?
  • Poziom 25  
    Jakie szyfrowanie w kamerze o analogowym przesyle 2,4 GHz ? ;)
    Miałem kiedyś w rękach zestaw podobny do tego z linku (odbiorniki możesz sobie dowolnie zamieniać :) Zresztą autor zapomniał chyba ze takie cudo jak w tytule nie ma kanałów - można zainstalować tylko jedno naraz.
  • Poziom 13  
    Z tego co wiem to idzie w tych kamerach zmieniać kanał plus idzie tez kupić zestaw 4 naraz z jednym odbiornikiem jedyny problem ze trzeba naciskać przycisz żeby się przełączać pomiędzy poszczególnymi kamera a nie ze wszystkie 4 odbierają naraz i to jest problem bo potrzebuje albo 4 osobne odbiorniki z nagrywarka na karte pamięci albo jakiś odbiornik który będę mógł wziąć i spiąć z 4 kamerami i oglądać co się dzieje na wszystkich 4 naraz.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    Wstawiasz 4 takie zestawy (kamera bezprzewodowa i tak potrzebuje zasilania, więc kabel do niej musi iść), każdy odbiornik i kamera sparowane na innym kanale, całość podpinasz do 4 kanałowego rejestratora z dyskiem twardym podłączonym do internetu.
  • Poziom 13  
    Nareszcie ktoś powiedział to co chciałem usłyszeć .Powiedz mi jeszcze jaki rejestrator byś polecił do takiego zestawu ??

• Poziom 43  
    Rozejrzyj się za jakimś BCS lub Novus. Montujesz w nim dysk i masz podgląd dodatkowo przez Internet Explorer i smartfony (za pomocą dołączonego oprogramowania).