Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seicento 900 2001r - Linka gazu/zbyt czuły pedał gazu

25 Wrz 2013 01:33 2952 2
  • Poziom 18  
    Cześć, czy jest możliwość regulacji położenia pedału gazu, tzn. żeby nie był taki czuły na nacisk? Denerwuje mnie to że gdy chce/musze jechać wolno to noga musi być wysoko uniesiona żeby utrzymać obroty.
    Niedawno musiałem wymienić linkę gazu. Wygląda krótsza od tej starej ale może się rozciagnęła? Pod maską co są dwie nakrętki na lince do mocowania, jak to ustawić - linka ma być naciągnięta czy raczej luźna? Może jakaś regulacja obrotów by coś dała?
  • Poziom 31  
    gamus15 napisał:
    Wygląda krótsza od tej starej ale może się rozciagnęła?

Tu problem, chodzi tak delikatnie, że się nie rozciągnie.
    gamus15 napisał:
    Pod maską co są dwie nakrętki na lince do mocowania, jak to ustawić - linka ma być naciągnięta czy raczej luźna?
    Jak naciśniesz palcem bardzo delikatnie to linka ma wykazywać lekki luz.
    gamus15 napisał:
    Może jakaś regulacja obrotów by coś dała?
    Nie.
  • Poziom 18  
    Przejechałem się kawałek i jest tragicznie. Wcześniej też mnie ten pedał denerwował ale teraz to przesada. Wcisnę 1/5 pedała i już mam pełne przyspieszenie, nawet ruszyć sie normalnie nie da.

Dla uściślenia np. chcę jechać 60km/h na piątce i miejsce gdzie auto utrzymuje obroty jest zaraz jak położę nogę na pedale, ciut głębiej i rosną. A pozycja za kierownicą w seju nie jest za wygodna i się nie da nogi oprzeć o podłogę i o pedał bo zaraz noga boli od wysiłku.

Może coś przy przepustnicy?