Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szlifierka do protez - Brak danych nawojowych oraz schematu uzwojenia

26 Wrz 2013 13:45 2919 7
  • Poziom 2  
    Proszę o dane nawojowe oraz schemat uzwojenia szlifierki do protez, brak na niej tabliczki znamionowej, więc jedyny trop to zdjęcie oraz typ przełącznika w niej zastosowanego:

Przełącznik ŁK16R - 3.8380 (przy okazji przyda się też sposób podłączenia tego przełącznika)

Zdjęcie szlifierki:
    Szlifierka do protez - Brak danych nawojowych oraz schematu uzwojenia

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    W kwestii formalnej, to jest obcinarka do modeli gipsowych.
    Więcej niestety nie pomogę
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    obcinarka EWA

jest kilka modeli (kazdy innej mocy)

Rozłącznik 1-0-2 (3 - biegunowy)

Szukanie nie boli.
  • Poziom 2  
    Dziękuję pietas, szukałem parę godzin po internecie (włącznie z wyszukiwaniem obrazkowym google i innymi pierdołami) i nie znalazłem.

Jeżeli ktoś jest w posiadaniu schematu uzwojenia oraz danych nawojowych obcinarki EWA II:
    Code:
    Dane techniczne:

zasilanie: 230V/50Hz
      moc: 300W
      ilość obrotów: 1450 / 2900 obr/min.
      wymiary: szer. 31 x głęb.40 x wys.30cm
      waga: 18,60 kg

To bardzo proszę o ich udostępnienie, jak również sposób podłączenia tego rozłącznika 1-0-2, ŁK16R - 3.8380
  • Moderator Sprzęt Medyczny
    Tylko producent.
  • Poziom 14  
    do czego Ci to potrzebne?

Jak masz spalony silnik to daj go do dobrego przewijacza, naprawa ok 300zł ( ceny ze śląska)
    podłączy Ci od razu wszystko tak jak trzeba.

Jakiś czas temu przewijałem wirówkę cattaniego dla siebie i z wymianą łożysk zapłaciłem 250 (moje łożyska)
  • Moderator Sprzęt Medyczny
    Pewnie sprzedał miedź na złom a teraz żona go ściga o niedziałający sprzęt. A tak na poważnie nie jest ważne po co, potrzebuje i koniec.
  • Poziom 2  
    Ktoś przede mną dostał tą szlifierkę do przezwojenia, nie zrysował sobie schematu uzwojenia i sposobu podpięcia. Zostało źle spięte i teraz mam problem ze zrobieniem tego samodzielnie. Jestem w stanie podpiąć to tylko na 1400 obr/min, a nie daję rady z podpięciem na 2900obr/min.

Spróbuję skontaktować się z producentem, zobaczymy co odpowie :)