Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

C702 reset softu bez utraty danych

26 Wrz 2013 20:17 1503 2
  • Poziom 15  
    Witam. W moim długo wiecznym C702 padł soft znaczy nie dochodzą SMS-y i nie chce ładować baterii, pokazuje że nie oryginalna. Jest może jakaś możliwość zaktualizowania oprogramowania bez utraty wszystkich danych, znaczy ustawienia sms profile itp.? Usługa aktualizacji w ustawieniach jest niedostępna ponieważ jest już najnowsza wersja oprogramowania. A SESUSem usunę wszystkie dane, nic nie będę miał w tedy a tego nie chcę.
  • Poziom 42  
    No cóż. Albo "rybki, albo akwarium". Naprawa firmware w tym przypadku usunie wszystkie dane z pamięci telefonu. O "aktualizacji" nie ma mowy.
  • Poziom 15  
    No cóż softa wgrałem nowego, lecz zrobiłem kompletną kopie zapasową. Teraz kurde mam inny problem. Przed zmianą softa przyciskiem nawigacyjnym w górę przechodziłem od razu do odtwarzacza muzyki, teraz kurde nie mogę znaleźć, jak to zrobić?, próbuje wszystkiego lecz nie widzę tej możliwości. Jedynie co mogę to do multimediów a nie bezpośrednio do odtwarzacza. Soft przed resetem nie był w ogóle modyfikowany teraz również nie jest.